Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ritalin Ve Bipolar Bozukluk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ritalin Ve Bipolar Bozukluk

Merhaba.Ben 21 yaşında bipolar tedavisi gören biriyim.İstanbul'da okuyordum okulu bıraktım şimdi bir daha hazırlanıyorum. Doktorum ritalin verdi bana derslere konsantre olamadığım hiç ders çalışamadığım için. Gerçektende çok etkisini gördüm pozitif yönde gerçekten iyi konsanstre oluyordum soruları çok rahat çözüyorum. Ama birşey sormak istiyorum bu ritalini ygsye girmeden önce içsem sınav anında kötü bir yan etkisi olur mu? Gerçekten çok iyi soru çözdürüyor bu ilaç bana o yüzden sınava girerken de almak istiyorum.Sizce ne yapmalıyım?

battı balık yan gider

Yorum

evet sınava girerken de bence almalısın.
      yalnız ritalin tek başına bipolar için uygun değildir.
      sanırım başka bipolar ilaçları da alıyorsundur.

Yorum

Bende bipolarım ama bana hiç ritalin yazmadı doktor

Yorum

kerub ritalin bipolar için değil dikkat eksikliği için.

ermisares sınava girmeden 1 saat kadar önce ritalin içmen doğru olur sanırım.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

iyimser sen fazla konuşma konu hakkında bilgi sahibi olmadan dengesiz

Yorum

hangi konuda bipolar olduğuna bağlı bütün bipolarlar bir deildir bipolar 2 çeşitti incelenir 1.depresyon aşırı mutsuzluk 2.si tam aksine aşırı gülme bişey olmadan gülmedir aşırı gülme sorunun varsa yazıyolar ritalini sende 1.si var galba

Yorum

İşleniyor...
              X