Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rivotrilden memnun kalmadım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• rivotrilden memnun kalmadım

arkadaslar 3-4 gundur rvotril iciyorum mal gibi uyutuyor yanındada 300 mg efexor ve 9 mg invega kullanyorum.kendımı halsiz hisedıorum.rivotrilden bekledıgım perfomansı göremedım.anca uyutuyor.acaba kanda belirli bi süre birikıncemı tam etkisinı verecek.5 yıldırr tıpa güvendım ama yzde 1 ilesemedım

maalesef ki tedaviye dirençlisin kardeşim. bu durumda EKT denenmesi gerekir.
    EKT hastanede yatarken yapılır.

Yorum

ekt de oldum faydası yo

Yorum

ya kendimi ölu ezik gibi hıssedıyorum.guya rahatlatıcı rıvotrıl aldım o bile bı halta yaramıyor.

Yorum

3 tane rivotrıl ictim banamısın demedi kutuyumu yutayım ya

Yorum

Sende etki etmemiştir. Yada doğru biLgi vermiyorsun arkadaşım. 3 tanesi seni 3 gün ne yaptığını hatırlamıcak hale getirmesi lazım...

Yorum

ya kardes valla çifter çifter yutuom fazla etkili bi ilaç degıl ya sahtesı bu yada tarıhı gecmiş.ankarada xanax yazıcak devlet hastanesı doktoru varmı

Yorum

Eczanenin sahte satma gibi bir durumu yoktur bedeli çok ağır olur. 1 tanesi bile normal insan için ağır gelebilecek bir ilaçtır. Kolay kolayda hiç bir doktor bu ilacı yazmaz... Geçmiş olsun kardeşim.

Yorum

rivotrilin kutusunu 100 liradan bile satarsın

Yorum

rivotrilden memnun kalmadığına sevindim,uyuşturucu maddelerin hangisinin sonu var,hepimizi daha çok dip noktasına götürür,bir anlık sıkıntıdan kurtulacaz derken,madde bağımlısı olursun,yaşadığın sıkıntıları mumla ararsın.sonuçta en son noktada acil servisler var,emin olun gittiğinizde yardımcı olurlar.hepimiz sıkıntı çekiyoruz,sıkıntılarımızla mücadele ettikçe iyileşebiliriz.bu gurup ilaçlar kısa süreli dr kontrolünde kullanılır,sonu yoktur.

Yorum

İşleniyor...
                    X