Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prozac ilacı kullanımı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Prozac ilacı kullanımı

arkadaşlar merhaba benim sorum prozac ilacı kullanan arkadaşlara yaklaşık 5 yıldır okb denilen illet ile uğraşıyorum artık dayanamadım ve soluğu doktorda aldım dertlerimi anlattım ve bana okb teşhisi kondu daha sonra 20mglık günde 1 tane almak üzere prozac ilacı verildi ilk zamanlar pek bişey hissetmedim birkaç gün sonra başdönmesi oldu 8. günde müthiş iyi hissettim fakat sonradan yine eskiye yakın hale geldim arada bu inişler çıkışlar sizdede oluyor mu ? ne zaman adam akıllı kendimi toparlıyabilirim ? ve şuanda ilk kutunun bitmesine 8-9 hap kaldı ben tatile gidicem doktorum son 1-2 tane kala gel demişti sizlerde ilk kutu bittikten sonra 2. kutuda aynı 20mglık devam mı ettiniz yoksa 60 mglık mı aldınız ? ben 20mglık bir eczaneden almayı düşünüyorum.... son olarak bu prozac ilacı boy uzamasını durduruyomuş bir bilginiz var mı ?

prozac çok iyi bir antidepresandır..fakat her ilaç herkese aynı etkiyi etmez..
    Ayrıca antidepresanlar en az 3 ve 6 ay arasında etkilerini gösterirler...
    Yan etkileri mutlaka olur zamanla en aza düşer. İstikrarla kullanmaya devam etmelisin..

Yorum

anlıyorum peki 2. kutu olarak aynı şekilde devam etmemi mi tavsiye edersiniz 20mglık yani tatile gidicemde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suqursuz View Post
        . son olarak bu prozac ilacı boy uzamasını durduruyomuş bir bilginiz var mı ?
        Durdurmuyor ama yavaşlatıyor.
        Örneğin, boyun 1.60 ise, 1.80 olacaksan , o olmuyorda, 1.70-1.75 kadar oluyorsun.(Rakamları salladım anlaman için)
        Durdurmuyor, hız kesiyor yani.
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

Boyum 1.85 19 yaşındayım daha pek uzamam herhalde peki bu 2. Kutu olarak 20 mgdan devam etmemi mi tavsiye edersiniz yokda 40 mg veya 60 mgda devam mi ediyim hastaligimi 20 mg biraz hafifletti tabi bas dönmesi sürekli yapıyo

Yorum

doktorun ne şekilde hangi dozda önerdiyse ona devam etmelisin

Yorum

bu arada prozac hala reçetesiz satılabiliyor mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zarathustra View Post
                bu arada prozac hala reçetesiz satılabiliyor mu?
                artık satılmıyor diye biliyorum
                ego sum qui sum ...

Yorum

Prozac, muadili depreks olan, son derece ucuz, yaygın, kullanışlı ve yan etkiler bakımından kısmen masum bir ilaç. Çok yaygın kullanımı var. Boy uzamasına etkisi olacağını asla düşünmüyorum. En uzun kullanımım 2 aydı ve günde 20 mg bir adet alıyordum. sonra tedavinin bitmesini beklemeden bıraktım. Doktorun dozu artırabilir yada günde bire devam diyebilir. Bence tedavin bitene kadar kullan.

Yorum

ben günde 60 mg prozac kullanıyorum

Yorum

Evet satılıyor ben cipralex yerine prozoc'a geçtim eczaneden aldım

Yorum

Doktor kontrolünde kullanıyorum.11 gün oldu acayip uyuşukluk ve yorgunluk yapıo balyoz yemiş gibiyim 1 aya etkiler çıkacakmış bekliyoruz

Yorum

Arkadaş her ilaç farklı bünyelerde farklı etkiler gösterir ama beni uyuşturan tek ilaç prozacdır. Resmen yaşam enerjimi emdi ilaç bir hafta kullanıp atmıştım. Paxil var efexor var Wellbutrin var varda var yani. Uyuşturuyorsa doktoruna soyle belkide değiştirir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maninthedream View Post
                            Arkadaş her ilaç farklı bünyelerde farklı etkiler gösterir ama beni uyuşturan tek ilaç prozacdır. Resmen yaşam enerjimi emdi ilaç bir hafta kullanıp atmıştım. Paxil var efexor var Wellbutrin var varda var yani. Uyuşturuyorsa doktoruna soyle belkide değiştirir.
                            Wellbutrin kullandın mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: antonio_montana View Post
                              Wellbutrin kullandın mı
                              wellbutrin bildiğim en mükemmel ilaç bana göre

Yorum

İşleniyor...
                              X