Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antidepresan Kombinasyonu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Antidepresan Kombinasyonu

Merhabalar, iki tane ssrı türünden antidepresan beraber kullnılır mı ? Kullanan varsa deneyimlerini paylaşır mı ? Ben kendi tercihimle kullanıyorum ve yan etkisini de görmüyorum.

iki tanenin birşey yapacağını sanmıyorum... dört tane kullanan biliyorum..o kişide aşırı derecede ödem meydana gelmişti..
    yinede her bünyeye iki tanesinin iyi gelebileceği söylenemez ve kesinlikle doktor tavsiyesiyle alınmalı.

Yorum

güncelll... yorumları alayım.

Yorum

paxil ve remeron kullanıyorum uzun süredir...ikisinide gece yatarken alıyorum gayet iyi geliyor

Yorum

Çok riskli bir şey yapıyorsun bence. Hem de her bünye için değişir. Denek durumundasın. Bu tür şeyler denemeyin bence, rizikolu. Bugün iki ilaç denersin, yarın üç.
          Orjinal yazı sahibi: messina View Post
          Merhabalar, iki tane ssrı türünden antidepresan beraber kullnılır mı ? Kullanan varsa deneyimlerini paylaşır mı ? Ben kendi tercihimle kullanıyorum ve yan etkisini de görmüyorum.

Yorum

doğru söylüyorsun

Yorum

doktora sor kafana göre ilaç alma

Yorum

Şu aralar tekrar düşünsem mi? Dediğim durum.images1.jpg

Yorum

Messina, o simge, Maya veya Aztek hiyeroglifi, değil mi? Hatırladığım kadarıyla öyle. Vazgeçtim, onlar daha karmaşıkmış.

Untitled2.jpg

Orjinal yazı sahibi: messina View Post
                  doğru söylüyorsun

Yorum

seninkide ilginçmiş film afişi gibi

Yorum

İşleniyor...
                    X