Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wellbutrin hakkında önemli?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Wellbutrin hakkında önemli?

Merhaba arkadaşlar bugün psikiyatristim bu ilacı yazdı bana. Eczaneye gittiğimde eczacı günde 2 kez sabah ve öğle alacaksın dedi fakat herkes bu tür ilaçlar günde 2 kez alınmaz diyor? Diğer sitelerde de herkes günde 1 kez kullandığını yazmış. Sizce ne yapmalıyım 1 tane etkili olmaz mı?

Orjinal yazı sahibi: reginaphalange View Post
    Merhaba arkadaşlar bugün psikiyatristim bu ilacı yazdı bana. Eczaneye gittiğimde eczacı günde 2 kez sabah ve öğle alacaksın dedi fakat herkes bu tür ilaçlar günde 2 kez alınmaz diyor? Diğer sitelerde de herkes günde 1 kez kullandığını yazmış. Sizce ne yapmalıyım 1 tane etkili olmaz mı?
    öncelikle geçmiş olsun.Eğer ilacın üstünde XL yazıyorsa uzatılmış salınımlı yani yarı ömrü uzatılmış demektir.O zaman günde 1 kez yeterlidir.

Yorum

günde bir tane kullanılır.2tane fazla gelir.ben 1aydır kullanıyorum bu ilacı.hayat daha gerçek geliyor hayatı daha fazla hissediyorum ama yaşadığım kötü şeylerin daha çok farkına varıyorum katlanmak zor oluyor

Yorum

Evet xl yazıyor. Çok teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: antonio_montana View Post
          günde bir tane kullanılır.2tane fazla gelir.ben 1aydır kullanıyorum bu ilacı.hayat daha gerçek geliyor hayatı daha fazla hissediyorum ama yaşadığım kötü şeylerin daha çok farkına varıyorum katlanmak zor oluyor
          Malesef katlanmak gerek.

Yorum

İşleniyor...
          X