Duyuru

Collapse
No announcement yet.

efexor yetmıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• efexor yetmıyor

arkadaslar suan 300 mg efexor aksam 10 da içiyorum ama cok az bi etkisi var.napmam lazım yanına baska antıdepresan olarak ne eklenmeli doktoruma söleyıp yazdırayım.ayrıca invega iciom atipik psikoz drenclı depresyon ve kaygı bozuklugu var

Baya yüksek dozda içiyosun ama senin durumun için uygun mu değil acaba. Efexor; sosyal fobi, OKB, depresyonda işe yariyor. Yeni basladiysan biraz daha devam et içmeye istersen. Uzun süredir içiyorsan doktora söyle işe yaramadığını ona göre başka ilaç yazar belki. Ben wellbutrin iciyorum. Depresyonda etkili bir ilaç. Doktora söyle istersen, uygun görürse yazsin.

Yorum

Efexor kullandım başlangıcı ve bırakılması biraz sancılı olabiliyor ama yeni başladıysan sabırla devam etmelisin efexorun uzun salınımlısını kullanıyorsan belli bir müddet düzenli kullanman gerekebiliyor sonra etkisini gösteriyor

KuzuZade
      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

tskler arkadasslar remeron nasıl

Yorum

ben sadece gece uyuyabilmek için olanzapin alıyorum bana yetiyor hastalığı pek kafaya takmıyorum antidepresanlardan da uzak dururum uyutma özelliği yok hiçbirinde heç çok ilaç kullanma karaciğerin erkenden iflas eder......

Yorum

Bu ilacı dikkatli kullan.Sana tek diyebileceğim bu.

Yorum

İşleniyor...
            X