Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Venegis 75 mg Bırakma/Bırakamama

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Venegis 75 mg Bırakma/Bırakamama

3-4 hafta kadar önce ilacı tamamen bıraktım, ilk günler çok fena baş dönmesi değil sanki beynim yer değiştiriyor gibi oluyordu. dengemi sağlamakta zorlanıyordum, midem bulanıyordu. şimdi aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen ara sıra hafif baş dönmesi oluyor. hadi bu normal de çok gerginim ellerim ayaklarımı kesesim geliyor, yardım edin bıraktıktan sonra ilk haftalar hiç böyle olmuyodu, asabileştim birilerini parçalayasım geliyor. ufacık bi şeyde kıskançlık gibi bi şeyler hissediyorum mala bağladım. mesela bir arkadaşım üniversite için gittiği şehirde bi öğrenci kulubüne girdiğini söyledi; buna sinirlendim saçma da geliyor ama elim ayağım geriliyo naptığımı bilmiyorum

kısacası ne oluyor şimdi? birini bıçaklamadan bana yardım edin lütfen
    ve işte..

kimseyi kesme ilaca ayna dozda geri başlaman gerekiyor gibi duruyor.

Yorum

bence kendi kafanıza göre ilaç bırakmamalısınız...
      Never Back Down

Yorum

neden bıraktın? venegis süper bir ilaç, ben 150mg alıyorum ağır depresyonda 375mg ye çıkıyorum. yoksunluk sendromu olmuş sende. ya hiç başlama kendini kendin düzeltmeye çalış, çünkü yaptıklarının yanlışlığının farkındasın. ya da 150 mg başla ve benim gibi hayata neşe ile bak.

Yorum

evt venegsin güzel bir ilaç sadece tek başına yetiyor. Ama 1 gün almaz iseniz veya saatini geçirirseniz titreme odaklanamama heycan vs acaip bişey olur sanki uyuşturucu krizine girmiş gibi

Yorum

İşleniyor...
          X