Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lustral

3 gün önce lustrale başladım ilk 2 gün bir etkisi olmadı ama şimdi son 2 saattir falan huzursuzluk başladı. Bu sonradam geçecek bir yan etki midir?

Lustral

Daha önce kullandığım lustrale yeniden başladım. Fakat bu sefer bende huzursuzluk yaptı 3 gün oldu başlayalı 25lik yarım doz halinde alıyorum. Sizce bu geçici bir yan etki midir?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dely24586 View Post
      Daha önce kullandığım lustrale yeniden başladım. Fakat bu sefer bende huzursuzluk yaptı 3 gün oldu başlayalı 25lik yarım doz halinde alıyorum. Sizce bu geçici bir yan etki midir?
      Lustrala baslarken ve birakirken maalesef cok yan etkisi oluyor.doz degisikliginin kademe kademe yapilmasi cok ónemli.bende cok yan etkisi oldu ama 1-2 haftada gecti.senin sorununun da gecicegini dúsúnuyorum.bi de bir gún bile atlamadan kullan.o zaman bile yan etkisini cabuk hissettiriyor

Hayat kúcúk seylerden olusur.
      Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

lsutral bırakması problem kullanırkende insanı sersemletşyor insanın toplumla ilişkisini bozuyor uykulu sersem bişekilde görününce insan net düşünemiyor bile kimseye tavsiye etmem bu ilacı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
          lsutral bırakması problem kullanırkende insanı sersemletşyor insanın toplumla ilişkisini bozuyor uykulu sersem bişekilde görününce insan net düşünemiyor bile kimseye tavsiye etmem bu ilacı
          Yan etkiler degisiyor.bende oyle bir sey olmadi.tam aksine cok girisken bi yapim var.sosyal anlamda.annem bile der.nereye gitsen ortaligi parmaginda oynatiyorsun diye

Hayat kúcúk seylerden olusur.
          Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
            Yan etkiler degisiyor.bende oyle bir sey olmadi.tam aksine cok girisken bi yapim var.sosyal anlamda.annem bile der.nereye gitsen ortaligi parmaginda oynatiyorsun diye
            kişiden kişiye değişebilir ben 17yaşındayken kullanmıştım üstünden 13 sene geçmiş.

Yorum

Yıllar evvel 3-4 yıl kullanmış olduğum bir ilaç. Oldukça faydasını görmüştüm. Ancak yüksek dozun daha iyi geleceği gibi bir yanlışa kapılıp günde 200mg alıyordum. Malesef sanırım bu yüzden birkaç ay sonra mani nöbeti geçirdim. Çok kötü günlerdi. Kafamıza göre ilaçlarla oynamayalım. Dikkat edelim.

Yorum

İşleniyor...
              X