Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aurorix

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aurorix

Slm arkadaşlar .. Aurorix'in, özellikle Sosyal Fobi üzerinde etkisi ve bu hastalıgı tedavi ettigi söylentileri piyasada mevcut.Aksine de hiç de etki etmedigi söylentileri de mevcut. Benim bu konuda öğrenmek istediğim,gerçekten etkili olup olmadığı.Bunu da sizlerin, yani Aurorix kullananlar arkadaşlarımızın buraya Aurorix hakkında yazacağı ufak ya da uzun yazılarıyla öğreneceğim.Sizlere yaptıgı yan etkilerini , kullanmaya başladıktan sonra gerçek olarak etkisinin kaç ayda ya da kaç haftada çıkabileceği.Bunları paylaşırsanız çok memnun olucam.Çünkü ben Aurorix'i yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ,ilk 5 gün 300 mg,sonra 450 mg ve sonra olarak da geçen hafta tam olarak 600 mg'a çıkarttım dozu doktor kontrolünde fakat bi etkisi hala başlamadı bende.Yardımlarınızı ve bildiklerini esirgemeyin.. teşekkür ederim.

dozu baya yüksek kullanıyosun ben uzun bi süre kullandım çok bi etkisini görmedim...
    coMe As yoU aRE...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tuoneLa
      dozu baya yüksek kullanıyosun ben uzun bi süre kullandım çok bi etkisini görmedim...
      slm tuonela.. doktor tavsiyesiyle sabah 150 akşam 150 mg 5 gün boyunca kullandım ikl başlangıçta. 5 gün sonra 450 mg ı sabah öğle akşam 150 x 3 olmak üzere kullandım . daha geçen haftada sabah 300 akşam 300 mg a geçtik toplam 600 mg. sen de kullanmışsın bilirsin, SF için en etkili doz Aurorix de gün de 600 mg dır. fakat nie yüksek doz dedin anlayamadım . . ama neyse .. yazdıgın için teşekkürler..

Yorum

.

Aslında en önemli nokta şu olsa gerek. Bu tarz ilaçların, bir beta bloker olan Dideral gibi hemen etkisini göstermeyip, gayet uzun bir zamanda 2-3-4 hatta 6 ay gibi uzun zamanlar da devamlı düzenli bir şekilde uygun doz da kullanılınca etkisini gösterdigi bilinmekte. bakalım bekliyorum hala Aurorix in nasıl bir etki yapacağı. Daha 1,5 ay gibi kısa bir zaman oldu ama uygun doza geçen haftalarda geçtim. Bu da ilaca alışmak için şimdi sabah 300 mg - akşam 300 mg olmak üzere toplam 600 mg günde kullanıyorum . Şubat ayına kadar bekliycem iyi gelmezse sanırım Seroxat ya da Paxil ' e geçicem. Ben öyle düşünüyorum yani doktor öyle bişey demedi. Ama araştırmalarıma dayanarak konuşuyorum burda,boş konuşmuyorum yani. Neyse lafı fazla uzatmadan sadece Aurorix kullananlar arkadaşların deneyimlerini bekliyorum.. herkese Acil Şifalar !!

Yorum

bana da doktor dun 6 gun 150 ml sabah tok karna
          6 gunden sonra sabah aksam dedi
          ama ben de bi doktora daha danısıp oyle kullanmaya baslayacagım
          :?:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosi
            bana da doktor dun 6 gun 150 ml sabah tok karna
            6 gunden sonra sabah aksam dedi
            ama ben de bi doktora daha danısıp oyle kullanmaya baslayacagım
            :?:
            slm Sosi. tahminimce yavaş yavaş doz arttırma işlemi olacaktır. ama sana çok düşük doz da başlamışlar.çünkü normalde sabah 300 akşam 300 mg ile başlanır ve 5 gün ya da 1 hafta sonra o doz ya 450 mg a çıkar ya da direk 600 mg a sabah 300 mg akşam 300 mg olmak üzere çıkarılır. 300 mg depresyon tedavisi için 600 mg ise SF tedavisi için. Ben ce fazla üzerinde düşünmöeyip bu ilacı kullanmalısın , çünkü ilk olarak bu ilaçla başlamak eğer işe yaramazsa
            SSRI grubuna geçmek en mantıklısı.çünkü avrupa da öyle olmakda genel olarak.bir Mao inhibitörüyle başlanır.Ama onların kullandıgı kesin çözğm olan Nardil'dir.Ama Türkiye' de yasak.Neyse Aurorix'e geçelim.Benim de öğrendiklerim bu ilaç için 3-4 ay beklememiz gerekiyor. uygun doz da kullanıp tabii ki. şimdilik dediğim gibi 600 mg kullanıyorum . Şubat' ta herşey meydana çıkar bakalım ne etki göstercek. sana acil şifalar diliyorum. ilacın yaptıgı etkileri ve kullandıgın dozları yine buraya yazarsan sevinirim ..

Yorum

şu anda bu ilacı kullanıyorm yaklaşık 2 haftadır günde 17 saat uyuyordum ilacı içtikten sonra vayaş yavaş uykumda düzelmeler oldu bitkin haldeydim fakat canlılığı arttırıcı etkisi olduğunu gördüm sabah 300 mg akşam 150 mg kullanıyorum sf ile ilgili etkilerini henüz göremedim gerçi daha başındayım işin doktorum ztn 8 ay kullanmamı söyledi
              iyi ve kotu diye birsey yoktur iyiyi ve kotuyu olusturan zihindir<br />

Yorum

bende 1 ay süre kullandım 300 mg sabah akşam içtim ..600 mg alıyodum günde..bende faydasını göreemdim..hatta baş ağrılarımı bile çoğalltmıştı..ben memnun deildim hiç..dr um değiştirdi sonra bıraktım..zaten öle 5 dk lık bir muayene sonucu verilen bi ilaçı istemeyerek içiyordum ve inanmıyordum belki de bende ondan iyi sonuç vermedi..ve uzun süreli kullanımlarda etkili olduğunu duymuştum..herkeste aynı sonucu vermes elbetteki ama dr un verdiyse ve iyi bir muayene sonucu dinlenerek verildiyse dene kullan bence..kendin bırakmayı deneme..dr da çok öenmli yani bazısı ayakta dinliyolar ve yazıyolar gönderiyoler ...bende böle olmuştu ve güvenmedim özele gittim ve direk değiştirildi ilacım..he belki devam etseydim iyi gelicekti ama ben mmemnun kalmadım açıkçası...
                Son pişmanlık neye yarar......

Yorum

merabalar,

6 saat önce benical cold içmiştim. bunu unutup bir tablet aurorix aldım.
                  ilaç etkileşimi olurmu

Yorum

6 saat öncesinde benical cold içtiğimi unutup bi tablet aurorix aldım
                    bişi olur mu

Yorum

OLmaz Ama Tekrarlama

Olmaz arkadaşım ama dikkat et tekrar, Evet bende 5 aydır Aurorix kullanıyorum şükür iyi gelmeye başladı ama başlarda defalarca dedimki hiç bi işe yaramıyor bırakıcam sanki içmesem daha iyi olucak ama sabrettim şükür şimdi tekrar kendime gelmeye başlıyorum aslında benim depresyonumda biraz sevmediğim bir işi yapmamamdan kaynaklanıyor. Lütfen sevdiğiniz bir işi yapın benden size arkadaş tavsiyesi kendinize iyi bakın iyi günler.

Yorum

sosyal fobi için 4 ay paxil kullandım ve %50 civarı etkisini gördüm,60 mg alıyodum sonra 40 a düşürdüm bazı yan etkilerden dolayı.sonra doktoruma dedim ki tam istediğim durumda değilim nası bi güçlendirme yapabiliriz?o da aurorix i önerdi ve paxil ile kombine şekilde dozunu yavaş yavaş 600 mg çıkardık ve çok çok memnunum sosyal fobi bitti diyebilirim.ama uykusuzluk sorunum oldu onun için bi de rivotril ilave edince sosyal psikopat oldum neyse Allah bozmasın hamd olsun.size önerim araştırın araştırın doktoru ihtiyaçlarınız doğrultusunda soru yağmuruna tutun ve psikoterapi muhakkak görün özellikle iç görü ağırlıklı dinamik psikoterapi...hadi iyi mücadeleler

Yorum

aurorix

Arkadaşlar ben Gaziantepten Mustafa. Ben ünv. deyken acayip bi sosyal fobi vardı. Öyleki yurtta kalıyordum. Aşağıya kantine inince, kalabalığı görünce nabzım hızlanmaya, aşırı bir şekilde terlemeye başlıyordum. Bayılacakmış hissine kapılıyordum. Adeta kendim den geçip başka biri oluyordum sanki. Kendimi ifade edemiyor, yeni arkadaşlıklar kuramıyordum özellikle de bayanlarla. Neyse lafı uzatmiyim. Bir gün artık canıma tak dedi ve bir psikiyatriste gittim(Giresun'da). Allah ondan razı olsun doktor bey beni dinledi ve bana bunun çok kolay olduğunu söyledi. Ve Aurorix adlı ilacı verdi. sabah akşam 1 adet almamı söyledi. size yemin ederim daha ilk tableti aldım. O korkarak indiğim kantin var ya; O' nun ortasına geçip durdum ve şöyle bir insanlara baktım. Ve hepsinin kendi halinde olduğunu gördüm ve kimse bana bakmıyordu aksine ben herkese tepeden bakıyordum. Kendimi güçlü ve özgüvenli hissediyordum. Nerdeyse masanın üstüne çıkıp heaaaaayt be eskide kaldı o korktuğum günler diyecektim. Arkadaşlarla kantinin bi köşesine geçtik, İnanırmısınz o kantine girmeye bile korkan ben, Bağıra bağıra türkü söylemeye başlamıştım. İlk tabletle bende bitti olay...
                          1 ay sonra doktorum sabah akşam yarım tablete düşürmemi söyledi, ben de öyle yaptım ve 2 ay'da öyle devam ettim ve sonra ilacı bıraktım. Ozaman 20 yaşın daydım şimdi 32 yşındayım ve öğretmenim inanın bana o oldu bir daha da sosyal fobim felan kalmadı. Çünkü şunu düşündüm hep: Ben o ilacı alıp ta insanların karşısına rahatça çıkabiliyorsam ilacı almadan da çıkabilirim. İnsanlar değişmiyor ki değişen sadece benim düşüncelerim. O halde ben neden bu kötü düşüncelerin esiri olayım dedim. Ve o hastalığı yendim Allah'a şükür.
                          Tabiiki bu tedavimin başlangıcında 8) AURORİX 8) İN mucizevi etkisini unutmamak lazım. Giresun'daki o doktor bey den, AURORİX'ten ve onu üreten ROCHE'tan da Allah razı olsun. Hayatımı karanlıktan aydınlığa çıkardılar. Allahıma şükrediyorum.
                          Mesaj atmak ist. olursa
                          gakgosbozkurt@gmail.com
                          Herkese iyi günler acil şifalar diliyorum. Allah'ım herkesi bu sosyal fobi illetinden kurtarsın.

Yorum

Re: aurorix

Orjinal yazı sahibi: gakgosbozkurt
                            Arkadaşlar ben Gaziantepten Mustafa. Ben ünv. deyken acayip bi sosyal fobi vardı. Öyleki yurtta kalıyordum. Aşağıya kantine inince, kalabalığı görünce nabzım hızlanmaya, aşırı bir şekilde terlemeye başlıyordum. Bayılacakmış hissine kapılıyordum. Adeta kendim den geçip başka biri oluyordum sanki. Kendimi ifade edemiyor, yeni arkadaşlıklar kuramıyordum özellikle de bayanlarla. Neyse lafı uzatmiyim. Bir gün artık canıma tak dedi ve bir psikiyatriste gittim(Giresun'da). Allah ondan razı olsun doktor bey beni dinledi ve bana bunun çok kolay olduğunu söyledi. Ve Aurorix adlı ilacı verdi. sabah akşam 1 adet almamı söyledi. size yemin ederim daha ilk tableti aldım. O korkarak indiğim kantin var ya; O' nun ortasına geçip durdum ve şöyle bir insanlara baktım. Ve hepsinin kendi halinde olduğunu gördüm ve kimse bana bakmıyordu aksine ben herkese tepeden bakıyordum. Kendimi güçlü ve özgüvenli hissediyordum. Nerdeyse masanın üstüne çıkıp heaaaaayt be eskide kaldı o korktuğum günler diyecektim. Arkadaşlarla kantinin bi köşesine geçtik, İnanırmısınz o kantine girmeye bile korkan ben, Bağıra bağıra türkü söylemeye başlamıştım. İlk tabletle bende bitti olay...
                            1 ay sonra doktorum sabah akşam yarım tablete düşürmemi söyledi, ben de öyle yaptım ve 2 ay'da öyle devam ettim ve sonra ilacı bıraktım. Ozaman 20 yaşın daydım şimdi 32 yşındayım ve öğretmenim inanın bana o oldu bir daha da sosyal fobim felan kalmadı. Çünkü şunu düşündüm hep: Ben o ilacı alıp ta insanların karşısına rahatça çıkabiliyorsam ilacı almadan da çıkabilirim. İnsanlar değişmiyor ki değişen sadece benim düşüncelerim. O halde ben neden bu kötü düşüncelerin esiri olayım dedim. Ve o hastalığı yendim Allah'a şükür.
                            Tabiiki bu tedavimin başlangıcında 8) AURORİX 8) İN mucizevi etkisini unutmamak lazım. Giresun'daki o doktor bey den, AURORİX'ten ve onu üreten ROCHE'tan da Allah razı olsun. Hayatımı karanlıktan aydınlığa çıkardılar. Allahıma şükrediyorum.
                            Mesaj atmak ist. olursa
                            gakgosbozkurt@gmail.com
                            Herkese iyi günler acil şifalar diliyorum. Allah'ım herkesi bu sosyal fobi illetinden kurtarsın.
                            Bu yazın umarım aynı dertten muzdarip olanlara güzel bir örnek olur, bizimle paylaştığın için teşekkürler. Ayrıca sitemize hoşgeldin.
                            Ben de tüm hastalara acil şifalar dilerim.

Yorum

Re: Aurorix

Orjinal yazı sahibi: Health
                              Slm arkadaşlar .. Aurorix'in, özellikle Sosyal Fobi üzerinde etkisi ve bu hastalıgı tedavi ettigi söylentileri piyasada mevcut.Aksine de hiç de etki etmedigi söylentileri de mevcut. Benim bu konuda öğrenmek istediğim,gerçekten etkili olup olmadığı.Bunu da sizlerin, yani Aurorix kullananlar arkadaşlarımızın buraya Aurorix hakkında yazacağı ufak ya da uzun yazılarıyla öğreneceğim.Sizlere yaptıgı yan etkilerini , kullanmaya başladıktan sonra gerçek olarak etkisinin kaç ayda ya da kaç haftada çıkabileceği.Bunları paylaşırsanız çok memnun olucam.Çünkü ben Aurorix'i yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ,ilk 5 gün 300 mg,sonra 450 mg ve sonra olarak da geçen hafta tam olarak 600 mg'a çıkarttım dozu doktor kontrolünde fakat bi etkisi hala başlamadı bende.Yardımlarınızı ve bildiklerini esirgemeyin.. teşekkür ederim.
                              sorununa uyguln bır antideprasan degıldır doktoruna sorunlerını ıyı anlatmanı tavsıye ederım sorunu baska seyler sanırsın ama sorun cok farklı olabılır bulmaya calıs

Yorum

İşleniyor...
                              X