Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xanax+desyrel

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• xanax+desyrel

ikisi birada kullanılır mı? ikisini birlikte içmek tehlikeli olur mu?

ikisi birlikte kullanılır ama çok uykulu yapar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
      ikisi birlikte kullanılır ama çok uykulu yapar.
      teşekkür ederim. yinede ikisini beraber içmediğim için endişeliyim ya ilaç etkileşimi vs bişey olursa acillik olursam diye korkuyorum.

Yorum

doktor nasıl iç dediyse öyle iç. ama bu yaşta sana xanax vermeleri de iyi değil. sorun ne?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
          teşekkür ederim. yinede ikisini beraber içmediğim için endişeliyim ya ilaç etkileşimi vs bişey olursa acillik olursam diye korkuyorum.
          Çok evhamlısın. Bişey olmaz. Rahatlatır seni bu ilaçlar. Ama sen kendi kendini geriyorsun baştan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
            doktor nasıl iç dediyse öyle iç. ama bu yaşta sana xanax vermeleri de iyi değil. sorun ne?
            doktor yatmadan 1tane iç dedi desyreli xanax için bişey demedi. ben yarım içtim az önce desyrel'i.yaşımda bişey yokki 30yaşında da kullanılır xanax. xanax pa için yazılmıştı bitmedi zor günlerde iyi oldu attım bi tane rahat ettim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kerub View Post
              Çok evhamlısın. Bişey olmaz. Rahatlatır seni bu ilaçlar. Ama sen kendi kendini geriyorsun baştan.
              kendimi geriyorum çünkü uykuda kendimi güvende hissetmiyorum uykuda bilincim açık değil nefes yolları tıkansa boğulurum uykuda. daha önce çok yaşadım uykudan çırpınarak uyandığım oldu kendimi germiyim de napıyım. uykuda savunmasız oluyorum

Yorum

İşleniyor...
              X