Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3 antipsikotik 1 depresan ve akineton

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 3 antipsikotik 1 depresan ve akineton

6-7 aydır invega 9 kulllanıyordum sora solian 400 eklendı ve efexor 300 kullanıyordumkı(doru dürüst bı etkisi olmadıgı halde)300 mg ı 225 e düşürdü sabahlarıda 5 mg abilify ve akıneton .hiç bi boka yaramıolar ya kac yıldır eve kapandım.ilaçlarımıda hergun aynı saaatte icmıyorum.git gide çaresizlesıyorum capa cerahpasa bakırkoy esenyurt devlet ve esenyurt toplum ruh saglıgına heryere gittim acıkcası istanbulda.psikoz teshısım var ama sureklı kafamda kendımle konusuyorum bu ses benı hep olumsuz yönlendırıor.param olsa npistanbul noropsıkoyatrı hastanesıne gider tedavinin kralını alırım ama oda yok.yıllardır işşizlık ve iş olsada saten calısıcak halim yok.hayat bazılarına cenneti yasatırken bazılarınada cehhenemı yasatıyor.benım kafamda ritalin var bı yazan bulsam gıdıcemde gıttıgım yerler psıkozu alevlendırebılır dıerekden yazmıyo.bıktım ilaç icmekden aslında .size sorum clopixol adlı depo igne kullanmıs vetya bılgı sahıbı olan varmı yan etkılerı nasıldır benım en sevmedıgım yan etkı kilo almakdır

evet. ritalin psikotik yapar.
    fazla antipsikotik ise depresif yapar.

Yorum

invega konuşma merkezini iptal eder. eğer birini köleniz yapmak istiyorsanız invega kapsül veya exıplion iğne verin. invegayı aldığın müddetçe evden dışarı çıkamazsın. ağır şizofreni iyileştirir ama bedeli berbat. iileşmeyen şizofreni de leponex daha ii yan etkisi invega gibi değil.invega yerine kime zyprexa önerdiysem iileşti.

Yorum

macabre sen dr musun olanzapin bende 1-2 ay denedım bırakdım neden bıraktıgımı hatırlamıyorum buyuk ıhtımalle iştahımı acdı dıyedır heralde.macabre clopixol nasıl bır ılac istah acarmı kılo yaparmı en önemlıssı yenı nesıl ilalçlardanmı sayılıyor yanı hem doıpamın hem serotonın felan uzerınde etkımı gosterıo

Yorum

dr deilim, akıl hastanelerin de çok yatınca ilaç etkilerini gözlemledim. clopixol, bana 17 kilo aldırdı. eskilerden.

Yorum

risperidon kardeş bende senin yaşadıklarının aynısını yaşıyorum

Yorum

Hatayı burada yapıyoruz. Birine iyi gelen bir ilaç sana kötü gelirse hadi? Ayrıca psikolojik tedaviler oldukça pahalı ve sabır isteyen tedavilerdir. Bu yolda binlerce lirayı boşa da harcayabilirsin. Allah kolaylık versin.

Yorum

İşleniyor...
              X