Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xanax ve seroxat..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• xanax ve seroxat..

10 gün evvel gittiğim doktorum yaygın anksiyite bozukluğu ve major depresyon teşhisi koydu bunun üzerine 0,5 mg xanax ve 20 mg seroxat verdi..xanax'ı bir ay boyunca azaltarak kesin bırakmamı söyledi bu ikisi hakkında bilgisi olan dostlarım yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

seroksatın eşdeğeri paksildir.klasik antidepresandır ve iyi bir ilaçtır.xanak yeşil reçeteli sakinleştiricidir.bu ilaçlardan çok kullandım korkacak bir şy yok.doktor kontrolünde devam edin.

Yorum

verdiğiniz bilgiler gerçekten beni çok rahatlattı.. hepinize çok teşeekürler

Yorum

panik atak tedavimin başlarında yüksek dozda xanax kullandım azaltarak toplamda 2 ay kadar falan kullandım çok rahatta bırakabildim..insanların sana xanaxla ilgili yapacakları yorumlara aldırma doktoruna güven ve onunla beraber hareket et..geçmiş olsun

Yorum

seroxat ve muadili olan paxil kuvvetli antidepresanlardır.etkisi bende çok tatmin ediciydi ama cinsel güçsüzlük yaptığı için bıraktım.şimdi cipram içiyorum öyle bir yan etkisi hiç yok gayet memnunum ama kuvvet bakımından paxil cipramı geçer çoğu kişide

Yorum

Doktorunuz xanax'ı 1 ay kullanmanızı ve kesmenizi isemiş.Nedeni seroxat'ın ortalama 1 ay içinde kanda istenilen değere ulaşmasıdır.Bu 1 aylık sürede anksiyede sıkıntısı yaşamamanız için xanax ile atlatmanızı sağlamış.
            seroxat ise paxsil muadili bir ilaç sayılması doğrudur ama tam manasıyla paxil etkisi yapmaz...paxsilden daha etkili ve daha sağlam bir antideprasandır.
            Yeni doktorlar paxsil verirken eski doktorlar genelde seroxat verir ve bana göre seroxat deprasyon,panikatak,anksiyede,okb ve sosyal fobi için çok faydalı bir antideprasandır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavipatik
              Doktorunuz xanax'ı 1 ay kullanmanızı ve kesmenizi isemiş.Nedeni seroxat'ın ortalama 1 ay içinde kanda istenilen değere ulaşmasıdır.Bu 1 aylık sürede anksiyede sıkıntısı yaşamamanız için xanax ile atlatmanızı sağlamış.
              seroxat ise paxsil muadili bir ilaç sayılması doğrudur ama tam manasıyla paxil etkisi yapmaz...paxsilden daha etkili ve daha sağlam bir antideprasandır.
              Yeni doktorlar paxsil verirken eski doktorlar genelde seroxat verir ve bana göre seroxat deprasyon,panikatak,anksiyede,okb ve sosyal fobi için çok faydalı bir antideprasandır.

bütün arkadaşlarımın sunduğu değerli bilgiler için tek tek teşekkür etmemle birlikte size bir sorum daha olacak;bu ilaçların kilo aldırmaması için ayrıca yapmam gereken bişey var mıdır..

Yorum

bence ilaçların kilo aldırma veya verdirme durumu kişiye göre değişiyor çünkü ben yaklaşık 11 kilo verdim ilaçlarla birlikte ama kimisine de aldırıyor sanırım..biraz bünyeyle alakalı kişiden kişiye değişiyor olabilir..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: boburce
                  bence ilaçların kilo aldırma veya verdirme durumu kişiye göre değişiyor çünkü ben yaklaşık 11 kilo verdim ilaçlarla birlikte ama kimisine de aldırıyor sanırım..biraz bünyeyle alakalı kişiden kişiye değişiyor olabilir..
                  bobürce vermiş cevabı....
                  Ben 14 ay kullandım ve acaip kilo aldım....
                  Özellikle tatlıya zaafım olmamasına karşı inanılaz bir tatlı tutkunu oldum...
                  Nerdeyse enimle boyum bir oluyordu 8)
                  Kilo almamamın ilaç kullansanda kullanmasanda tek bir yolu var ....
                  Yediğin kadarını eriteceksin.......
                  Yoksa ekstradan aldığın kilolar yerleşiyor bünyeye ve vermesi zor oluyor....
                  Spor yapmakdan iflahım kesildi hala antideprasının aldırdığı kiloların yarısını vermiş değilim...

Yorum

İşleniyor...
                  X