Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mirtaron kullanan varmı????

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mirtaron kullanan varmı????

slm arkadaslar ben mirtaron ve citol adlı ilacı birlikte kullanıorum bunlar hakkımda fazla bılgım yok bıde mirtaron adlı ilaçla remeron adlı ilaç tamamen aynımı bu konuda bilgi almak istiorum tesekkurler.

Arkadaşım bende mirtaron kullanıyorum. Gece 1/2 şeklinde faydasını gördüm.Ama ilk günler çok ağır geldi.Bırakmamanı tavsiye ederim

Yorum

ilk üç gün uyur gezer vaziyettesin sersemleştiriyor insanı İlacı bir gün içmeyi unuttuğun zaman uyuyamıyorsun şu anda ialcım bitti bende olduğu gibi :lol: Yemek yiyemediğim için kullanmaya başaldım 3 haftada 3kg fena değil değil mi :lol: iştahınızın kabarmasıan neden oluyor

Yorum

mirtaron ile remeron aynı ilaçtır.
        citol de cipram ile aynıdır.
        mirtaron iştah açar ve şişmanlatır.
        ikisi de depresyon ilacıdır.
        mirtaron düşük dozda daha fazla uyku verir.

Yorum

slm arkadaslar ben zyprexa ve paxera kullanıyordum daha sonra mirtaronu önerdı doktor ilaclar hakkında pek bilgim yok benim merak ettiyim sizde bu etkilerin nasıl basladıgı neler yasadıgınız cevremde bunu yasıyan kımse olmadıgından soramıyorum eger anlatmak ıstersenız tşk

Yorum

Arkadaşlar Bende uzun seneler lustral, efexor, dideral, anafranil kullandım. ilacı bıraktıktan kısa süre sonra eski halime dönüyorum.Durduk yere moralim sıfıra iniyordu.Bana bir gün bi arkadaş bana şunları anlattı:Bir insan beyni aynı zamanda enerji dönüştürücüsüdür, vücuda alınan enerji eğerki bir yerde harcanmazsa ve okişi çok düşünen bir kişiyse psikolojisinin bozulmasına daha yatkın hale gelir diye. ama inanmamıştım hakikaten doğru olduğunu şu şekilde anladım.Birinci tavsiyesi olarak düzenli spor yapmaya başladım.İlk başlarda ağır geldi çünkü saçma geliyordu.ama faydasını uzun sürmeden gördüm.Zaten bu bilim adamları tarafından ispatlanmış yani spor yapan kişinin serotonin(mutluluk hormonu) üretiminde artış olduğu.İkincisi Ama en önemlisi MANEVİYAT yani ibadet.Bununda psikoloji için pozitif etkisinin olduğu ispatlanmış.Fakat ALLAH rızası için yapılanı tabiki.İbadet derken yanlış anlamayın ben öyle kafa yıkamaya çalışan kişilerden değilim. İhtiyacı olan kişiye yardım ettiğimde o kişinin yüzündeki tebessümün bana verdiği huzur ve mutluluk onlarca ilacın vereceğinden daha kalıcı doğal olduğunu anladım.Kimse denemeden yorum yapmasın lütfen.

Yorum

mrb ben de kullandım mirtoron fakat ben çook uyumak için 3-4 tane birden alıodum uyuyamıodum uykuda bile acı çekiodum yani arkadasın dediiği gibi az dozda fazla uyku yapar bu ilaç... citolü de bir arkadasım kullanıodu çok ağır bi ilaç kız kafasını kaldıramıodu resmen bence doktorunuzla konuşun ve size daha hafif ilaçlar yazsın çünkü bu ağır ilaçlar uzun vadede hafıza bpzukluğu yapıo su an bende olduu gibi...

Yorum

30 mg olanını kullanıyorum suan gece uykudan uyanıp yürüyemiyorum ayaklarım kırılmıs sanki tutmuyor yere düşüyorum o kadar ağır bir ilaç yani..

Yorum

bnde çk ilaç denedim son 1 aydr mirtaron kullanıorum 15mg alıorum çk fazla uyutuo hç yemek yemezdm baya iştahımı açtı şimdilik iyi hissediorum ama ağır bi ilaç..

Yorum

İşleniyor...
                  X