Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dideral in kullanım şekli

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dideral in kullanım şekli

bana dr dideral verdi heyecanlanınca kullanırsın dedi ama kullanım şeklini söylemedi bu ilaç mesela toplum önünde konuşma yapmadan ne kadar önce kullanılcak ve dozu ne olcak ve etkisi ne kadar sürüyo kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim tşkler

Bende dideral içiyor idim ..Heyecan olayına karşın sizi yanlış yönlendirnek istemem ama bölüp yarım içiyordum öyle herzaman da değil çok heyecanlanınca ( Panik bozukluktan dolayı).........Etkisi kısa süre içinde oluyor...........Doktorunuza tekrar gittiğinizde dozunu sormanızda yarar var hatta ben başta tabletin dörtte birini içiyor idim,sonra yarım yaptım...

Daha sonrasında çok fazla kullanmadım zaten......Saygılar......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cabriolet
      Bende dideral içiyor idim ..Heyecan olayına karşın sizi yanlış yönlendirnek istemem ama bölüp yarım içiyordum öyle herzaman da değil çok heyecanlanınca ( Panik bozukluktan dolayı).........Etkisi kısa süre içinde oluyor...........Doktorunuza tekrar gittiğinizde dozunu sormanızda yarar var hatta ben başta tabletin dörtte birini içiyor idim,sonra yarım yaptım...

Daha sonrasında çok fazla kullanmadım zaten......Saygılar......
      tşk ederim 1 tane fazla gelir heralde peki çeyrek yetio muydu

Yorum

merhaba ben de dideral kullanıyorum yıllardır fakat bu ilaç öyle bir alınıp bir alınmayacak bir ilaç değil dikkatli kullanmalısınız. ben hem el titremesi hem migren hem anksiyete için kullanıyorum bu ilacı. kalbin ritmini etkiliyor çarpıntısı olanlara da veriliyor. düzenli kullanmanızı ya da tekrar doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim. geçmiş olsun

Yorum

dideral kardiovasküler sistem hastalıklarında genelde kullanılan bir ilaçtır..sanırım doktorunuz aritmi yüzünden size vermiş olmalı bu ilaçlar beta blokerdir ve eğer doz aşımı doğru ayarlanmazsa ciddi kardiyak yan etkiler görünebilir..lütfen doktorunuzdan gerekli talimatları almadan kullanıma başlamayın...

Yorum

destiny arkadaşım başlarda çeyrek aldım sonradan yetmemeye başladığını hissettim ama bir yukarıdaki mesajda arkadaşın söylediği gibi kalbin ritmini etkileme olgusu olabiliyor bu yüzden dikkatli ve doktora danışılarak kullanılması sizin açınızdan yerinde olacak kanaatindeyim...

Doktor buna rağmen belirmemişse naçizane tavsiyem en küçük dozdan denemeniz (çeyrek)uygun olabilir...Durumunuzu anlarsınız zaten......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bellator
              merhaba ben de dideral kullanıyorum yıllardır fakat bu ilaç öyle bir alınıp bir alınmayacak bir ilaç değil dikkatli kullanmalısınız. ben hem el titremesi hem migren hem anksiyete için kullanıyorum bu ilacı. kalbin ritmini etkiliyor çarpıntısı olanlara da veriliyor. düzenli kullanmanızı ya da tekrar doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim. geçmiş olsun
              dr bana sadece topluluk önüne çıkacağın zaman ya da işte seni heyecana sokan durumlarda kullan dedi her zaman diye bir şey demedi

Yorum

dideral yaklaşık yarım saatte etkisini gösterir.dozunu fazla kaçırırsan tansiyon düşüklüğü yavaş yürüme gibi sorunlara yol açabiir.sadece heyecanlancağın bi durum olcağı zaman almalısın.çeyrek dideral alırsın yetmiyosa bi çeyrek daha alabilirsin

Yorum

dideral bende aşırı saç dökülmesi yaptı. bıraktığım halde devam etti hatta. Hipotiroid hastası olmamla mı ilgili acaba bu bilemiyorum.bu etkisini nasıl yok edebilriz yardımcı olabilir misiniz?Veya sizde de böyle bir sorun meydana geldi mi ? elimi saçıma her atışımda 4 5 tel geliyordu. lütfen yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Zernigar
                    şimdi siz yazınca ben de fark ettim. kullandığım sürede bende de saç dökülmesi oluyordu. aynen dediğiniz gibi elimi saçlarıma her atışımda saçlar gelirdi. prospektüse baktım, yan etkilerde saç dökülmesi yazıyor.
                    Peki saç dökülmesi şuan devam ediyor mu ve de o etkiyi azaltmak için birşey yaptın mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
                      hipotiroidi hastasıysan ve bu hastalık için tedavi görmüyorsan yada kullandığın ilaç yetersiz geliyorsa saç dökülmesi yapar
                      hipotiroid için sabah 1 tane 100mcg levotiron içiyorum diderali en düşük dozda alıyorum ona rağmen dökülme durmadı ( dökülenlerin yerine yenilerinin çıkmamasından korkuyorum ne yapçam bilmiyorum (

Yorum

tamamdır saolasın umarım tedavin yararlı olmuştur geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
                          en son tiroid hormonlarına ne zaman baktırdın peki bu arada demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliğide saç dökülmesine yol açar:105:
                          15 gün önce falan. doktor normal seviyede dedi demir eksikliği de yok karaciğer falan süpermiş ...

Yorum

cinsiyetiniz ne erkekse dökülme zamanı gelmiştir saclarınız kızsanız ilaç size çok büyük etki yapmış bir doktorunuza başvurun.dideral bende kullandım iyi geldi bana ben duramıyordum yerimde durdurdu hiç bir yan etki de yapmadı. demekki sizin dideraldeki herhangi bir maddeye aşırı duyarlılıgınız var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hatice23 View Post
                              cinsiyetiniz ne erkekse dökülme zamanı gelmiştir saclarınız kızsanız ilaç size çok büyük etki yapmış bir doktorunuza başvurun.dideral bende kullandım iyi geldi bana ben duramıyordum yerimde durdurdu hiç bir yan etki de yapmadı. demekki sizin dideraldeki herhangi bir maddeye aşırı duyarlılıgınız var.
                              Erkeğim de 20 yaşındayım dökülme zamanı ne ki ? hem bu ilaca başlamadan önce böyle değildi.ayrıca ben normalde yerinde duramayan biri değilim sadece insanlarla ilişkilerimde heyecanlanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X