Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lamictal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lamictal

slm arkadaşlar bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı acaba ona iyi gelen varmı yani beni suskun biri yaptı

merhaba..ilacı hangi tanı üzerine kullanıma başladığınızı acıklamamışınız ama benim öngörüm depresyon/bipolar bozukluk olasılığı yönünde..söylediğiniz gibi ilacın "suskunluk" yapması gibi bir durum meydana getirmesi mümkün değil..ayrıca psikiyatrik yan etkilerin görünümü zaten çok nadirdir..ilaç bileşimi var olan duygu durum ataklarını bloke edip hemostatik dengeyi sağlamaya yardımcı olur..
    geçmiş olsun...

Yorum

depresyon tanısı ile yazıldı neden suskunluk yapması mümkün değil acıklayabılırmısınız acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mukemmelyasam
        depresyon tanısı ile yazıldı neden suskunluk yapması mümkün değil acıklayabılırmısınız acaba
        benim size acıklamak istediğim suskunluk halinin, ilacın doğrudan etkilerine bağlı olarak oluşabilcek bir komplikasyon olmadığı hususundaydı..sizde var oldugunu anlattıgınız bu durum zaten tanınıza uygun bir duygu durum halidir..depresyon hastalarının moral bozulumu sonucunda konuşmada fakirlik ,isteksizlik ve suskunluk haline bürünmesi rahatsızlığın gidiş hatıyla ilgili olan bir tablodur.. bu bağlamda ilaca yüklenmek doğru değildir..depresyonunuzun iyileştirilmesi halinde bu türevli şikayetlerinizde son bulucaktır..sabırla ilaçlarınıza devam etmenizi öneririm tekrar geçmiş olsun...

Yorum

tamamda ben bu suskunluk durumumdan memnun degılım depresyon nedenım sf lı olmam aslında suskunluk sf ıcın ıyı bır durum degıl ortamlara gırdıgımde suskun olmak benı daraltıyor

Yorum

Lamictal kullananlar yardım lütfen

Yorum

İşleniyor...
            X