Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ABILIFY

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aycammm
    adlı üyemiz ABILIFY konusunu başlattı

ABILIFY

3 aydır abılıfy kullanıorum.şikayetçi olduğum şeyler: bacaklarımın titremesi,yorgunluk,zihinsel yavaşlık,sersemlik,baş dönmesi.benim gibi bu şikayetleri çeken arkadaşlarım var mı merak ediyorum bunlar hiç geçmicek mi.?okudum burdan başka ilaç kullanan bi arkadaşım ilk 8 ay böle şeyleri çektiğini yazmış.yani 8 ay beklesem bnmkiler de geçer mi.?LÜTFEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIM YARDIM ETSİN. :cry:

• kedigiller
    replied
    bende abilify 10 mg kullaniyorum fakat duygularim yok cok buyuk yan etki goserdi yarin ilaclarim degisecek ve dozasi dusecek insallah yeni ilac duygusuz yapmaz beni insalllah hardol kullanmistim daha beer yapti konusamiyodum titriyodum ve duygularimda yoktu ondanda

Leave a comment:

• aycammm
    replied
    esintili 24 abılıfyı ne kadar zamandan beri kullanıosun?

Leave a comment:

• esintili24
    replied
    Orjinal yazı sahibi: almas79 View Post
    Arkadas ben 10 ay abilify 10 mg kullaniyorum hic bi yan etkisini goremedim valla
    ben valla çok gördüm. ayçanın yaşadığı problemi bende yaşadım. kullanmaya devam etmiyeceğim bir haptır kendisi. her tarafımda gerilim yaşıyordum.

Leave a comment:

• almas79
    replied
    Orjinal yazı sahibi: aycammm View Post
    ben bu ilacı kullanalı hafıza bulanıklığı oluştu bu ilacı kullanan başka arkadaşlar var mı?varsa sizlerde de böyle bi belirti oluştu mu bundan kurtulmak için ne yapabilirim acaba?
    Arkadas ben 10 ay abilify 10 mg kullaniyorum hic bi yan etkisini goremedim valla

Leave a comment:

• aycammm
    replied
    Abılıfy

ben bu ilacı kullanalı hafıza bulanıklığı oluştu bu ilacı kullanan başka arkadaşlar var mı?varsa sizlerde de böyle bi belirti oluştu mu bundan kurtulmak için ne yapabilirim acaba?

Leave a comment:

• emrkar
    replied
    Ben 10 mg ile başladım ilk başlarda biraz uykusuzluk yaptı, sonra hiçbir yan etkisini görmedim şu an 30 mg kullanıyorum.Bence yan etkisi en az ilaç.Sizdeki yan etkiler kullandığınız diğer ilaçlardan (varsa) olabilir.

Leave a comment:

• almas79
    replied
    bende 3 aydır kullanıyorum hic bi yan etkisini görmedim

Leave a comment:

• dost84
    replied
    abilifyın o yan etkisini giderecek ilaçlar var aslında.akineton antipsikotiklerin o tür yan etkilerini bastırıyo.akineton birazda keyif verdiği için kötüye kullanım olmasın diye bazı doktorlar çekiniyo çünki yeşil reçete ilacı

Leave a comment:

• mr_loser
    replied
    yanlış yazmışım düzeltme:
    3 senedir ilk başta zeldox kullandım ama prospektüsünde yazana göre max dozun 3 katını kullandım kalbim yerinden çıkacak gibi oluyodu sonra zyprexa ya geçtim onuda 15-20 mg kullandım daha sonra bilifaya geçtim onu 10 mg zyprexa ile 15 mg abilify kullandım en son artık 15 mg abilify kullanıyorum yaklaşık 8-9 ay oldu abilifya başlayalı
    kusura bakmayın biraz hasta olunca konuşmada dağınıklık var halada var hep var var olacakta (slogan gibi oldu )

Leave a comment:

• aycammm
    replied
    6 ay oldu demek istemiştim

Leave a comment:

• aycammm
    replied
    şizofreni için kullanıyorum 6 oldu kullanalı

Leave a comment:

• mr_loser
    replied
    ne için kullanıyorsun ki
    ben 3 sene boyunca baya yüsek dozlarda psikotik boz. biporlar boz.ve okb için kullandım şimdi baya iiii m

Leave a comment:

• aycammm
    replied
    mr loser çok şanslısın.

Leave a comment:

• mr_loser
    replied
    ilginç bir şekilde ben hiç ama hiç yan etkisini görmedim bazen acaba ilacın ilaç olduğuna şüpheleniyorum o kadar antipsikotikten sonra bi şiyler bekliyo insan

Leave a comment:

İşleniyor...
X