Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxera 40 mg kullaniyorum,evlenmek istiyorum ama bir turlu begenemiyorum ilactan mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxera 40 mg kullaniyorum,evlenmek istiyorum ama bir turlu begenemiyorum ilactan mi?

Mrb arkadaslar yasim 28 ve 1 senedie paxera kullaniyorum fakat ilac kullandigim surede karsi cinse karsi heyecankm cok az ve etkilenmiyorum normaldede secici bir yapim var fakat ilaclar begenmemezlik yapar mi.ilaci birakmali miyim?

nasıl bir beğenmememzlik?cinsel anlamda mı yoksa onları güzel ve çekici bulmama mı?paxera nın bir yan etkisinin cinsel istekte azalma olduğu söylemişti bir doktor ve fakat cinsel hayatın varsa şöyle bir güzelliiği var.uzun süre birliktelik yaşıyabiliyorsun.

Yorum

Hayir cinsel yan etkisinden bahsetmiyorum heyecan heves ve isteksizlik var kizlara karsi ilgimi cekmiyor

Yorum

çok komik bir başlık olmuş sen bu gidişle evde kalacaksın. insanın uzun zaman beğendiği kimse olmayabilir, illa hayatında birinin olması veya evlenmek gerekmez. hayatımda bir olmadığı için çok mutluyum ve kimse de ilgimi çekmiyor kafam rahat, dünya varmış......

Yorum

komik değil aslında demek istediğimi iyi anlayamamışsın herhalde arkadaşım,duygulardaki azalma oldugundan hislerde bitik oluyor o yuzden duygusal bir bağlanma olmadıgından nasıl evlenme durumu olacak onu soruyorum ilaç kullanırken mantıklı ama duygusallık yok ilaçsızkende duygularla hareket ediyorum demek istediğimi anlamışsındır umarım..

Yorum

İşleniyor...
          X