Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lamictal ve Depakin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lamictal ve Depakin

Bu kombinasyonu daha önce hiç kullanan oldumu,kullanan varsa bu lamictal in oluşturabileceği döküntü sorunu depakin ile birlikte kullanılınca daha da artıyormuş,ve de bu ciddi bir sorun olduğu için deneyimi olana varsa cevap verebilir mi?

Bu ikisini 5 senedir kullaniyorum.sadece depakin ilk kullanimda sac dökülmesi yapiyor.sonra o da düzeliyor.azaliyor desek daha dogru. baska ciddi bir sorunum olmadi.hatta lamictalin yan etkisi yok denecek kadar azdir.gazete kagidi kadar propektüsu olduguna bakma sen.oyle sıkıntı yaratmaz genelde.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
    Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

ben 13 ay depakin kullandım ve bazı yan etkilerinden müzdarip oldum sonra 2 doktor değişikliği (biri rahatsızlandı o yüzden) derken lithurili reddettim abilify beni çok sakinleştirdi ama depresyona girdim şimdi lamictal verdi doktorum ve giderek yükseltiyor dozunu bipolar için olan doza ulaştıracak ve yanında rahat uyumam için serequel verdi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
        Bu ikisini 5 senedir kullaniyorum.sadece depakin ilk kullanimda sac dökülmesi yapiyor.sonra o da düzeliyor.azaliyor desek daha dogru. baska ciddi bir sorunum olmadi.hatta lamictalin yan etkisi yok denecek kadar azdir.gazete kagidi kadar propektüsu olduguna bakma sen.oyle sıkıntı yaratmaz genelde.
        lamictal ve depakini hangi dozlarda kullanıyorsunuz.

Yorum

İşleniyor...
        X