Duyuru

Collapse
No announcement yet.

antidepresan azaltımı ve baş dönmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• antidepresan azaltımı ve baş dönmesi

ben yüksek dozda anafranil paxil rexapin ve faverin kullandım şimdi sadece faverin tek hapa düştüm düşürdükçe daha iyi hissetmeye başladım ama baş dönmesi olduğunda hastalık tekrarlıyor benim sorum yüksek doz kullanırken aşırı baş dönmesi vardı şimdi azaldı tabi ama faverin 100 mg tek hap kullanıyorum şuan 15 gün sonra 1 hafta sonra yarıma 15 günde yarım kulllanıp ilaçlaarı tamamen bırakıcam doktor kontorülde bırakıyorum tabi dokttor bey bırak dene dedi yaklaşık 1 yıl 8 aydır tedavi görüyorum ama baş dönmesi azaltmamamıza rağmen devam ediyor bu baş dönmesi ne zaman geçer tamamen bıraktığımda geçermi yoksa kalıcı bir şeymi çünkü artık ben normal hayatıma dönmek istiyorum futbol oynamak rahat rahat gezip dolaşmak istiyorum eskisi bu duruma ne zaman gelirim bu baş dönmesi nezaman geçer sorum bu ikinci sorumda terleme geçmiyo ilaçları bırraktığımda terleme sorunuda bitermi benim sormak istediklerim bunlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler biraz acil bir durum hızlı bir şekilde cevap verirseniz sevinirim

yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar

Yorum

İşleniyor...
    X