Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex atarax risperdal tegratol zedprex

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arsevi
    adlı üyemiz cipralex atarax risperdal tegratol zedprex konusunu başlattı

cipralex atarax risperdal tegratol zedprex

merhaba arkadaşLar ben intahara teşebbüs ettim . .
    cipralex atarax risperdal tegratol ve zedprex kullanıyorum. . .
    risperdal 1 mg da yan etki yaptı göğsmden süt geldi
    aşırı uykuculuk bendede var ayrıca kilo da aldım . . .
    kandaki değerlerim değişti ..

fakat doktorum sende şu hastalık var demiyor ısrarla bişiy yok diyor fakat bunca ilaç kulanıyorum bu ilaçları genelde kimler kullanır yada siz kulanıyormusunuz ne içindir yardımcı olursanız sevinirim.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: cipralexin sapma yaptığını biliyormusunuz

Orjinal yazı sahibi: odyssey
    Orjinal yazı sahibi: theangel
    tüm ilaçların yan etkileri kişilere göre değişiyor zaten ilaçlar sana fayda etmezse doktorun değiştiri zaten hepsinin içiri aynı serotonin geri alıp antibitörü
    ...mesajınız tek kelimeyle harika...

mesaj başlığına "cipralexin sapma yaptığını biliyor musunuz" demişsiniz. neyi kastettiniz bu sapma hususunda?
    bana doktor söyledi sapma yapar diye benim anladığım şizofreniye sapmadır başka bişey söylemedi

Leave a comment:

• odyssey
    replied
    Re: cipralexin sapma yaptığını biliyormusunuz

Orjinal yazı sahibi: theangel
    tüm ilaçların yan etkileri kişilere göre değişiyor zaten ilaçlar sana fayda etmezse doktorun değiştiri zaten hepsinin içiri aynı serotonin geri alıp antibitörü
    ...mesajınız tek kelimeyle harika...

mesaj başlığına "cipralexin sapma yaptığını biliyor musunuz" demişsiniz. neyi kastettiniz bu sapma hususunda?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    cipralexin sapma yaptığını biliyormusunuz

Leave a comment:

• nazanmutlu
    replied
    ciralex

merhaba

cipralex gerçekten ii bir ilaç. bırakırken yan etkileri oluyor ama inanın bana geçirdiğim panik atak nöbetlerinden daha kötü değil. Nöbetlerin binde biri kadar az etkileyen belirtiler. Önemli olan her şeyin farkında olup, bu belirtilerin geçici olduğunun inancını kafanıza yerleştirmek. ki gerçektende öyle zaten. büyütmeyin insanlar ne sıkıntılar çekiyor ne acılar yaşıyorlar bizse gerçekte var olmayan şeylerin sıkıntısını yaşıyoruz. lütfen kendinizi bırakmayın.

Leave a comment:

• dost84
    replied
    intihara teşebbüs ettiysen sıkıntılı gergin bir durumdasın demek bu ilaçlarda gerginliği sıkıntıyı azaltıcı etkiye sahip.doktor durumunu ciddi görmüş ki bu kadar ilaç yazmış .sadece intihara teşebbüs etmen bile durumun ciddiyetini gösterir.doktor seni rahatlatmak için bişeyin yok demiştir yoksa bişeyin olmasaydı bu kadar ilacı yazmadı.bu ilaçları verdiğine göre depresyon anksiyete gibi bir rahatsızlığın var sanırım.ilaclarını kullanırsan faydalı olma ihtimali yüksek inş iyi olursun

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    tegratör kullanırken test yaptırman gerek

cipralex saldırganlık yapıcak o yüzden tegratör vermiş banada vermişlerdi ben içmedim sara hastlarına veriliyor cipralexte bana yaramadı şuanda xetanor kullanıyorum kuzu gibi yapıyor doktorun çok ilaç vermiş ve bişeyin yok demiş bence intihara kalkan her insan kendisiyle barışık değildir kendini sevmiyor ve kendinden nefret ediyordur neden intihar etmeye kalktın sebebi yazarmısın sana tavsiyem kendini sev ve deniz kıyısına git kendini dinle allahın verdiği canı sen neden almak istedin bu dünyaya geldinse ve yaşıyorsan demekki allah öyle istiyor yaşa hayatın kime ne zaman ne getireceği hiç belli olmaz ve asla umudunu yitirme ookey görüşüürz kendine iyi bak cipralez intihar düşünceni arıtacak dikkat et intihar senaryoları kurma

Leave a comment:

• BUTU
    replied
    ciplarex;Majör depresif durumlarda.................
    atarax(ben kullandım)antihistamin bir ilaç.
    ank*si*ye*te ve ger*gin*liğin semp*to*ma*tik te*da*vi*sin*de Kro*nik ür*ti*ker, ato*pik v
    e kon*takt der*ma*toz*lar gi*bi al*ler*jik du*rum*la*ra
    tegratol;Epilepsi �� Sekonder jeneralizasyon ile veya sekonder jeneralizasyon olmaksızın kompleks veya basit parsiyel nöbetler (bilinç kaybı ile veya bilinç kaybı olmaksızın). �� Jeneralize tonik-klonik nöbetler, nöbetlerin karışık şekilleri. Tegretol hem monoterapi hem de kombine tedavi için uygundur. Tegretol genellikle absans nöbetlerinde (petit mal) ve miyoklonik nöbetlerde etkin değildir
    Risperdal, pozitif (halüsinasyon, delüsyon, düşünce bozuklukları, saldırganlık, şüphecilik) ve/veya negatif (künt afekt, emosyonel ve sosyal çekingenlik ve konuşma yetersizliği) semptomların görüldüğü akut ve kronik şizofrenik psikozlarda ve diğer psikotik durumlarda kullanılır. Risperidon şizofreni ile ilgili afektif semptomları (depresyon, suçluluk duygusu, endişe) da azaltır..(risperdalı kullanıyorum okb için)

Leave a comment:

• odyssey
    replied
    ...biraz eleştirel yaklaşacağım ama; bu kadar ilaç yazan doktora, hastalığınızın ne olduğunu, nasıl bir tedavi süreci geçireceğinizi, ne kadar kullanacağınızı gibi birkaç detayı sormamanız büyük eksiklik. onun anlatmaması daha büyük eksiklik ama, bu hususta, görmediğiniz kişilerden alacağınız cevaplardan daha iyi cevaplar alabilirsiniz doktorunuzdan...

Leave a comment:

İşleniyor...
X