Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"ZELDOX" kullanan var mı arkadaşlar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

teşekkür ederim dost84 ...benim amacım kilo vermek değil..sadece fazladan kilo aldırmasın yeter...bu gece ilk kez kullanıcam zeldox u...umarım memnun kalırım ..rexapin nin yan etkilerinden kurtulurum...

Yorum

rexapini değiştirdim kurtuldum çok şükür.sürekli acıktırıyo günde 6 öğün yiyodum.5 liğin çeyreği bile çok yediriyodu.uyuşuk yaptı beni iyi gelmedi

Yorum

bişey sormak istiyorum ... doktorum zeldox u yemeğin ortasında al dedi... yani yemekten önce veya sonra alma dedi... zeldoxu yemekten sonra alsam ne sakıncası var ? Sizler nası alıyosunuz zeldoxu ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: edgy View Post
          bişey sormak istiyorum ... doktorum zeldox u yemeğin ortasında al dedi... yani yemekten önce veya sonra alma dedi... zeldoxu yemekten sonra alsam ne sakıncası var ? Sizler nası alıyosunuz zeldoxu ??
          merhaba edgy..zeldoxu kullanmaya başlayalı yaklaşık 6 ay olucak.aksamları 40 mg alıyorum,hiç bi yan etkisini görmedim..sende umarım memnun kalırsın.ilacı bende yemek arası alıyorum..zaten ilaç kutusunun üstündede öyle yazıyor..sevgiler..

Yorum

Teşekkür ederim ceyda ..ben 3 gün oldu kullanalı zeldoxu...mesela bugün yemekte almayı unuttum...sırf zeldox için bi tabak çorba içtim az önce..çorbanın ortasında aldm şimdi acaba etkili olmaz mı diye kaygılanıyorum,panik yaptım biraz

Yorum

yani akşam yemeğini 1 saat önce yedim..gayet tok olduğum halde ilaç için bi tabak çorba içtim az önce ...sakıncası olur mu ilaç etkisini göstermez diye tedirgin oldum ... biri bana yardım etsin

Yorum

etkisini gene gösterirde yemeklerle birlikte alırsan daha etkili oluyo zeldoxda

Yorum

dost84, teşekkür ederim...bugün zeldoz kullandığım 8. gün ,hala mide bulantım var ve bugün baya şiddetli . Geçici yan etkisi olduğunu biliyorm ama 8. günde normal midir ?

Yorum

2-3 hafta sürebilir.bulantı giderici ilaç alabilirsin

Yorum

Sevgili dost84, zeldox le bi sorunum kalmadı.yan etkileri geçti, Şimdi gayet iyiyim. Bana yardımların için teşekkür ederim.

Yorum

Pardon sinirda kisilik nedir ?

Yorum

zeldox

arkadaşlar
                          15 gün dayanın yan etkilere
                          hadi en fazla 20 24 gün

eger işe yaramıyorsa degiştirin ilacı

benim bildigim 15 günde etkili olur bir ilaç yada olmaz
                          yan etkilere dayanın

ilacıda yemekten hemen sonra alın
                          gereksiz çorba içmeyin
                          yemegi yiyin alın ilaçı
                          sabahta kahvaltıdan sonra alın

işin sırrı 15 gün
                          veya 20 gün
                          15 günde etki etmiyorsa doktorunuza degişmesini söyleyin ilacı

Yorum

Zeldox çok güzel bir ilaç ama sabah akşam almak gerektiği için ögleye doğru uyku getiriyor. Öglen uyuyuncada gece uykusunun düzeni bozuluyor. Çok net bir ilaç ve giderek kullanımı artıyor. Uyku etkisine gelince o etki 15 gün sonra falan geçmiyor ilacı kullanmaya devam etikçe sabah ki dozdan 3-4 saat sonra uyku illaki geliyor. Çözüm ilacı değiştirmekten geçiyor. Ayrıca arkadaşlar bu antipiskotik ve antideprasanlar uygun şekilde kullanıldıgında çok yararlı iken gereksiz yada yanlış kullanımı yaşam kalitesini kötüleştiriyor. Bir ilaç size iyi gelmediyse bu bir ay içinde belli olur ve ilacı değiştirmek istediğinizi soyleyebilirsiniz. Bir ay derken kastettiğim tedavi için değil aşırı yan etkiler için. İlac yüzünden isini dersini yapamiyor uyukluyorsan yada denge problemi yasiyor yururken dusuyorsan yada vucudun ozellikle yuzundeki kaslar seyiriyorsa gibi. Yoksa tedavi en az 6 ay sonra meyvesini veriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenny View Post
                              Pardon sinirda kisilik nedir ?
                              Sınır (BorderLine) Kişilik Bozukluğu

Yorum

İşleniyor...
                              X