Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxera 40 mg dan 5 mg a kadar dustum tamamen birakmali miyim ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxera 40 mg dan 5 mg a kadar dustum tamamen birakmali miyim ?

Hayatimda hersey duzene girdi isyerinde tabiki stress sikinti yasiyorum ama 40 mg dan 5 mg a kadar dusurdum surekli ilaclara guvenerek yasamak istemedim sizce 5 mg dan sonra birakmak daha da kotu yapar mi ? Tabi ilaclar azalinca eski halime donmekde cabasi.5 mg a dusureli 7 gun oldu tam olarak vucudun alisma suresi ne kadardir?
    Last edited by badakist; 22-08-2015, 11:40 AM.

ilacı bıraktıktan bir kaç ay sonra tekrar aynı sıkıntıları yaşamanız olası ama yaşamayabilirsiniz de bu sizin hayata bakış açınıza, tecrübelerinize, kişiliğinizle, hayata karşı direncinizle de alakalı bir durum. sizi tanımadığım için buradan yorum yapabilmek zor. ama çoğunlukla bu hastalıklar ilacı bıraktıktan kısa bir süre sonra yaşayacağınız stresli sıkıntılı bir durumda nükseder. olayları nasıl tolere edebildiğiniz de önemli. bu konuda kendinize güveniyorsanız bırakın ama yok ben sorunlarla tek başıma baş edemem diyorsanız bırakmayın derim. bu ilaçları böyle bir kötü yanı var. ilaç kullanmak güçsüzlük iradesizlik değil bence hayatımızı kurtaran, kolaylaştıran şeyler. bırakmadan iyice bir düşünün. bu arada ilaçları bırakmadan doktorunuza danışın.geçmiş olsun.

Yorum

Birakmanin esigine geldim zaten oyuzden boyle konusuyorhm bir cok engeli astim hayatimda hasta dégilim asla depresyonda da degilim sadece kisilik yapim sorunlari fazla kafaya takiyor olmam

Yorum

kac yildir kullaniyordun ilaci

Yorum

2 yildir kullaniyordum

Yorum

zorlanirsin birakinca

Yorum

5 mg ın etkisi plasebo etkisi kadardır.

Yorum

5 mgin bile etkisi varmia su an hic kullanmiyorum paxera guclu bir ilac cunku 5 mg bile beni rahatlatiyordu

Yorum

İşleniyor...
                X