Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kronik stres problemim var kullandığım ilaç rexapin...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kronik stres problemim var kullandığım ilaç rexapin...

Merhabalar kronik stres problemim var ilaç olarak rexapin kullanıyorum. Stres hep var ama okula vs önem gerektiren durumlarda bulunduğumda daha kötü oluyorum. Bana etkileri şöyle: Aşırı iştahsızlık, mide bulantısı/yanması ve baş dönmesi oluyor. Bugüne kadar en az 10 çeşit ilaç denedim hiçbiri işe yaramadı. Remeron, Rixper, Seroquel , sülpir vs sadece rexapinle kendime geliyorum iştahım yerine geliyor diğer sıkıntılar da geçiyor. En düşük doz olan 2.5 mg kullanıyorum bırakmayı denediğimde malesef her şey tekrar eski haline dönüyor. Bu mantıkla kullandığım ilaç doğru ancak rexapinin şizofren ve bipolar hastalarıa verildiğinide görünce doğru bi ilaç kullandığımdan da emin değilim yani asıl tedavi ettiği alan benim hastalığım değil. Bu ilacı kendi kafama göre almadım psikiyatr verdi ama bir başkası da bu ilacı kullanacak bi hastalığın yok dedi hangi birine inansam bilemedim. Tecrübeli üyelerimizden yorum bekliyorum. En azından bi yol gösterici olarak. Teşekkür ediyorum.

Birçok ilacı denemişsin ama sana iyi gelen rexapin olmuş,bence bu ilaca devam etmelisin doktor da verdiğine göre.ilacın şizofren ve bipolar hastaları için olduğuna takılma buna benzer birçok ilacı depresyon hastaları da kullanıyor.ama çok kafana takıyosan doktorunla tekrar ilacın konusunda detaylı bilgi alabilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: reliable View Post
      Birçok ilacı denemişsin ama sana iyi gelen rexapin olmuş,bence bu ilaca devam etmelisin doktor da verdiğine göre.ilacın şizofren ve bipolar hastaları için olduğuna takılma buna benzer birçok ilacı depresyon hastaları da kullanıyor.ama çok kafana takıyosan doktorunla tekrar ilacın konusunda detaylı bilgi alabilirsin.

çok teşekkür ederim yorumunuz için

Yorum

iyi geldiğine göre kullan. dozlar belirler şizofreni ve mani için oluşunu. kaygıya da ii gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ggüneş View Post
          iyi geldiğine göre kullan. dozlar belirler şizofreni ve mani için oluşunu. kaygıya da ii gelir.

teşekkür ederim yorumun için galiba yanlış bir şey yapmıyorum kullanmakla.

Yorum

İşleniyor...
          X