Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxil Kullanıcam tavsiyeniz nedir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxil Kullanıcam tavsiyeniz nedir

merhaba arkadaslar
    bende hafif okb ve aşırı anskiyete var
    yeni askerden geldim büyük pskolojik sıkıntılarım var gelicekle ilgili iş güç felanla ilgili
    paxil kullanıcam fakat sersem yapmasından korkuyorum çalıştıgımız iş tehlikeli biraz
    paxil yerine ansiyete başarılı farklı bir ilaç önerirmisiniz ? uyutmayan fazla yan etkisi olmıyan

Paxil uyutmaz cok etkilidir ben kullandim fakat dikkat isteyen bir is yapiyorsaniz kesinlikle cok hata yaparsiniz

Yorum

Mümkünse ilaçsız halletmeye çalış dertlerini. Depresantlar, vücüdun yönetim merkezini etkilediği için içtiğin ilaç iştahından uyku durumuna hatta bağırsak düzenine idrar yapma durumuna kadar etkiliyor. Karnın aç oluyor ama iştahın olmuyor vs.

Sana tavsiyem, kullanırken doz ayarlamasında kesinlikle hekimine uy. Eğer ki ilaç normal hayatını etkilemeye başlarsa, yani fazla aksaklığa sebeb olursa kendi kafana göre doz azaltma yine hekimine git.

Bırakacağım dersen, yine bir anda kesime doktoruna git bırakacağım de...

Yorum

okadar kişi nasıl işini de yapıp ilacınıda kullanıyor bende farklı sıkıntılar daha var uystrcu gibi
        kafada biter şurda biter felan diye yorum yapmayın.
        benim fazla düşünmemen gerek ve birazdaha atik karar verebilen biri olmam lazım paxil bunları yapıyor diye biliyorum ama yeni bir işe gircem okadar etkilermi ?

Yorum

İlaçların kişilerde göstereceği etki aynı hastalık olsa bile farklı farklıdır. Beni vezir eden ilaç seni rezil eder veya tam tersi. Burda kilit nokta doktor kontrolsuz ilaç kullanmamak. İyi bir psikiyatriste git durumunu anlat ve paxil kullanmanın sana uygun olup olmadığını sor. Ona göre karar ver. Dediğim gibi ilacın kimi neyi etkileyeceği bünye meselesidir. Burda herkes beni sersem yaptı dese seni yapmıyabilir. Burda herkes yok ya ne sersemliği yapmaz o ilaç dese seni sersem yapabilir. Son olarak sana paxil in propektüs bilgilerini içeren bir link veriyorum.

http://www.psikofarma.info/antidepre...g-film-tablet/
          Last edited by raindrop; 25-10-2015, 10:59 AM.

Yorum

teşekkürler rain
            geceden alınırsa gündüze eki eden yorgunluk felan olmuyor diye biliyordum bende daha önce cipralex kullandım gözlerde bulanık görme yapmıştı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
              okadar kişi nasıl işini de yapıp ilacınıda kullanıyor bende farklı sıkıntılar daha var uystrcu gibi
              benim fazla düşünmemen gerek ve birazdaha atik karar verebilen biri olmam lazım paxil bunları yapıyor diye biliyorum ama yeni bir işe gircem okadar etkilermi ?

Depresantların çok da bi etkisi yok. Etkisi olan zamandır, depresantlar da zaman geçerken biraz destek verirler o kadar. Psikoloji, soyut bir şey. Soyur bir şeyi somut bir ilaç ile nasıl tedavi etmeyi planlıyorsun tam olarak. İş sadece hormonal olsa, bir şekilde çözümü bulunurdu. Sadece serotonin/dopamin vs. gibi hormonlara bağlanmadığı için, ancak bu nörohormonların daha fazla salınması ise kişinin biraz daha sahte mutluluk ile yaşamasını sağlıyorlar. Psikolojik sorunların nedenleri halen tam olarak bulunamamıştır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post
                Ben bizzat yasadim bunu paxil onemsetmez hicbiseyi kafana takmazsin bilgisayar karsisinda is yapiyorum 10 mg kullanirken bile girdigim bilgileri cok dikkat etsemde hep yanlis girmisim su an kullanmiyorum hata yapma oranim yuzde bir gibi dustu he su an kaygilarim endiselerim ilaci birakmakla daha da cok artti o ayri konu psikiyatristler buna cozum bulamiyor ilac kullandigim icin isimden olacaktim bole olacaksa deli olurum ilac kullanmam nedir bu ya yillar boyu hissiz yasamaktan baska bisey degil

Yorum

benim birşeylere başlamam bazı şeyleri unutmam için iyi gelcek bu ilaç öyle inanıyorum şuanda mala bagladım maddelerden
                  unutmam lazım

Yorum

badakist
                    hocam siz nasıl alıyodunuz gündüzleri mi alıyodunuz hapı gece yatmadanmı

Yorum

Gunduzleri aliyordum fakat ne zaman aldigin onemli degil zaten ilac vucuda girdi mi gece ya da gunduz farketmiyor onun etkileri kaliyor vucutta antidepresanlar zaten uzun zamanda etki eder paxile sevdam bitmez ama ilac kullanmiyorum su anda kullansam isimi kaybederim dusunuyorum da hep kaygilari azaltip hemde dikkati azaltmayan antidepresan yok herhalde..
                      Last edited by badakist; 28-10-2015, 11:40 PM.

Yorum

içtim yarım biraz evvel biraz sersem yaptı bakalım bazı şeyleri yoluna koyana kadar bana dayanma gücü verse yeter

Yorum

güzelmiş lan bu hap güzel bir rahatlık verdi

Yorum

beyler ben düzenli kullancam bu ilacı düzenlli kullanırken ekstazi hap alsam ? öldürme riski varmış ikiside sertonine etki ettiği için sertonin krizi yaparmış doğrumu

Yorum

Kardes ne extaxy si bu ilaclardan oyle etki bekleme kafayi falan guzel yapmaz saglikli normal bir insan haline gelirsin senin extacy dedigin sey kayisi kopartmaktir bir daha zor kendine gelmektir paxeranin tam etkisi bir ayi bulur secim senin

Yorum

İşleniyor...
                              X