Duyuru

Collapse
No announcement yet.

risperdal öfke saldırganlık ve huzursuzluk yapar mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• risperdal öfke saldırganlık ve huzursuzluk yapar mı

risperdal öfke saldırganlık ve huzursuzluk yapar mı

Ben yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. 8 mg kullanıyordum. 6 mg ya düştüm. Şimdi 4 mg kullanıyorum. Sırasıyla risperal, zyprexa, bir çeşit iğne adını hatırlamıyorum, largastil, solian, abilify, zeldox, invega. Sonra tekrar risperdale döndüm. En iyi sonucu risperdal de elde ettim. Diğer ilaçlara göre daha az sinirleniyorum. Zaten beni sinirlendirmezlerse kolay kolay sinirlenen biri değilim. Akinetonsuz yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bir çok şikayetimden kurtuldum. Ama insaların bana zorluk çıkarması hala devam ediyor. İnsanlar sürekli yalan söylüyor. Eğer ben gerçeği bilmiyorsam keesin yalan söylüyorlar. En basitinden örnek vereyim. Geçen dayım geldi elinde 7 inch bir tablet vardı. Dedim bu 7 inch yok dedi 10 inch. Adamla tartışamadım bile sustum kladım. Bunun gibi bir çok şey. Eğer ben A harfinin A harfi olduğunu bilmiyorsam bana B diye yurttumaya çalışıyor millet. Eskidende böyleydi. Risperdalde suspus oluyorsun. İnsanlar üzerine kustuklarında sesini çıkartamıyorsun. Demem o ki risperdalde öfke kal mıyor diğer kullandığım ilaçlara göre. Ben de huzursulukta yapmadı. Ama sende yaparsa. Akinetonla aşılır gibime geliyor.

Yorum

İşleniyor...
    X