Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxera ve birakma nedenim baska carem var mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxera ve birakma nedenim baska carem var mi ?

Slm arkadaslae ikilem arasindayim isimdeki hatalardan dolayi paxerayi biraktim bir nevi irsaliye ve muhasebe uzerine is yapiyorum 10 mg kullandigim halde bile hep hata oluyordu bu da beni mutsuz huzursuz ediyordu hem antidepresan kullanip hemde hata yapmayacak bir durum yok mu ben paxerayi cok seviyorum verdigi rahatlik inanilmazdi simdi ne yapmam gerekecek guzel olan isimi de ilac kullanmak icin birakicak halim yok ama simdi ise asosyal oldum ilac kullanmadigim icin yardimlarinizi bekliyorum..

Kimse yok mu arkadaslar yardimci olacak?

Yorum

bırakma iyi geliyormuş. iş yerinde daha iyi konsantrasyon sağlamaya çalış.

Yorum

doktoruna dikkat konusunu görüş, gerekirse başka ilaca geç

Yorum

Arkadaslar doktor 10 mg kullan hata olmaz dedi ama oluyor gunes arkadasim o kadar zorluyorumki konsantre olmak icin ama olmuyor iste ilac ole etki yapiyor umursatmiyor ben ne kadar umursamaya calissamda ayrica baska bir ilac bana iyi gelmez benim ilacim paxeraydi yani

Yorum

cymbalta 30 mg sabah, 30 mg akşam dene

Yorum

Simdi baska doktora gitsem caresi olacak mi bilmiyorum bile cikmazdayim cymbalta 30 aksam da 30 agir olmaz mi nasil bir ilac paxeranin verdigi ozguveni verir mi?

Yorum

paxil verir

Yorum

Ven cymbltqdqn bahsettim siz paxil diyorsunuz bu isin bir caresi yok anladigim kadariyla

Yorum

İşleniyor...
                  X