Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pristiq desvenlafaxine

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Pristiq desvenlafaxine

Merhabalar pristiq adli trde olmayan antidepresan kullanan varmi.turkiyeye nasil getirebiliriz

Yurtdışındaki birine paketletip kendizine yollatabilirsiniz. Aksi takdirde gümrüğe takılır çünkü "ilaç" özelliklerinde yazıyordur. Kaçak bir iş. Türkiye'de Largopen 1g® reçeteli satılmadığından aynı şeyi, kendimle birlikte Türkiye'ye geçirerek halletmiştim.

Yorum

Umudunu kırmak istemem ama bu ilaçlar pek işe yaramıyor. Şimdiye kadar sayısız ilaç denendi yine aynı ben. Yeni ilaç çıkmış ne iyi. İlaç sektörünün deneği olmaktansa hiç kullanmamak daha iyi. Daha beynin nasıl çalıştığı bilinmeden vücuda sayısız kimyasal almanın bir anlamı var mı. Tavsiye eden bir doktor olunca nedense her şeyi biliyor bu diye insanlar gözü kapalı alıyor. Psikiyatrik ilaçların keşfi daha 50 yıl olmadı. İçi kapalı kutuyu sallayarak içinde ne olduğunu tahmin etmekten başka bir işe yarıyor mu bilmiyorum. Denize düşen yılana sarılır misali hepimiz bir umut ve arayış içerisindeyiz. Allah sonumuzu hayırlı etsin. Ne diyeceğimi bilemedim.

Yorum

İşleniyor...
      X