Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxera kullanan arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxera kullanan arkadaşlar

arkadaşlar paxera kullanan varmı nasıl bi ilaç faydasını gören arkadaşlar yazsın lütfen çok tehlikeli bi ilaç yan etkilerini yaşıyorum şimdide

paxera hafif bi ilaç sen kaç mg kullanıyorsun

ben bi ay kullandım paxera bana fayda etmedi çünkü bende saldırganlık vardı antideprasan kullanınca hep saldırgan oluyorum doktorda değiştirdi xetanor verdi hepsi hemen hemen aynı tür ilaçlar kullan faydasını görürsün yan etkiler 2 haftada geçer

Yorum

harika bir ilaçtır biraz uyku yapar biraz da kilo alırsın.

bendeki etkisi mükemmeldi anksiyeteden eser kalmadı. doktor kontolünde kullanmaya devam et.

seni sakinleştirir ve anksiyete ataklarını bitirir. öyle 1 ay kullanıp hemen bırakma bence 3 ay kullanmadan hiç bir ilacı bırakma...

eğer istersen özel mesaj ay bana seninle bilgilerimi paylaşayım...

selamlar...
      &quot;Bir şey biliyorsan konuş, ibret alsınlar ; bilmiyorsan sus, adam sansınlar...&quot;<br />

Yorum

Antidepresanların etkisi kişiye göre değişebiliyor. Sanırım gerektiğinde bir kaç değişiklikten sonra uygun ilaç bulunur. Doktora danışmadan da bu tür ilaçları değiştirmemeli.

Yorum

ben kullanıyorum. beni normal hayata çeviren tek hap. paxil ve paxera aynı içerikte. yeni kullanmaya başladıysan biraz yan etki yapar 1 yada2 hafta sonra geçer. anksiyeteyi azaltır seni kuzu gibi eder iştahın açılır kilo alırsın ii gelir yani.
          ama ben yıllardır tedavi oluyorum anksiyetem azaldı ama bitmiyo işte hayırlısı ne yapalım bizde bigün düzeliriz.
          SUSKUNLUĞUM KORKUMDAN DEĞİL,ASALETİMDENDİR.

Yorum

selam yeniüye oldum foruma ben de senler önce sosyal fobi anksiyete depresyon dolayısıyla dr a gittim birtakım ilaçlar kullandım uzun süre iyiydim yarım seroksat ve atarks içiyordum arada dr u da bırakmıştım ihtiyacımın olmadığını söyledi ve çok uzun süre iyi oldum fakat sonra ilaçtan tamamne kurtulayım dedim bir dr a gittim o da kullanma dedi ve ben yeniden başa döndüm toplamak için citol ve cipraleks verdi belli aralıklarla cipraleks bana mısın demedi bir hadftadır citol içiyorum iyi olmaya başladım fakat bir dr a daha gideyim dedim o da citol yerine seroksat muadili paxera yazdı şimdi kararsız kaldım hangisiyle devam edicem tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum tşk

Yorum

İşleniyor...
            X