Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Abizol nasil bir ilactir etkisi nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Abizol nasil bir ilactir etkisi nedir?

Selectra 25 mg yarisini iciyorum abizol 5 mg da yarisini iciyorum ama abizolun etkisi nedir hic anlayamadim kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum tskler..

Abilify muadilidir. Antipsikotiktir. Kullandığım dönemde bende gün içinde yoğun can sıkıntısı, huzursuzluk yapmıştı, bıraktım. Bıraktıktan yaklaşık 1 ay sonra depresyona girdim. Arada bağlantı var mı, bilemiyorum.

Yorum

Hmm bende hic etkisini cozemedim 3 haftadir kullaniyorum sanki daha kotu yapiyormus gibi geldi birakinca daha da iyi hissedebilirim dusuncesi var lakin birakmayip etkisi belki sonradan ortaya cikar die de kullaniyirum..

Yorum

Delidumdrul arkadasim sen en ile iciyordun abilify yi?

Yorum

Bir süre wellbutrin, daha sonra cymbalta

Yorum

Valla abziolu biraktim simdi daha iyiyim 2 hafta oldu birakinca kotu etkiledigini anladjm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: badakist View Post
              Valla abziolu biraktim simdi daha iyiyim 2 hafta oldu birakinca kotu etkiledigini anladjm
              Ne gibi kötü etkileri vardı?

Yorum

Asiri dalginlik ruh gibi tepkisizlik keyifsizlik simdi hepsi bitti selectra 25 mg in yarisini iciyorum su an iyiyim ama paxera 10 mg in verdigi rahatlik yok

Yorum

Yaşadığın olumsuzlukları abizol'e bağlamak için bence çok erken. Doktorunun bilgisi haricinde davranmasan iyi olur.

Yorum

Erken oldugunu dusunmuyorum 3 haftada bir ilac etki etmiyorsa zaten yaramamistir

Yorum

En babasi vucuda iyi geliyorsa zaten 2 haftadan sonra yan etkiler kalkar rahatlama gelmeye baslar ama hala skinti veriyorsa bir sorun vardir demek

Yorum

Abilify 5 mg gerginligimi üzüntúmü alir,10 mg gerginlik yapar bende.

Yorum

İşleniyor...
                        X