Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaç suistimali

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlaç suistimali

Suistimal edilen ilaçlar :

Rohypnol,
    Rivotril, Diazem, Xanax, Peracon, Aferin, Aparkan, Gastrogut, Melleril, Tantum ,Ritalin,Akineton,lorazepam
    Diazem ile aynı etken maddeyi taşıyan Diapam, Lizan, Nervium, Valibrin, Zepam, Anksiyolin, Orzepam isimli preparatları eczanelerde yeşil reçete ile satılıyor. Morfın gibi etki gösteren Dolantin ve Metadon sentetik kaynaklı olup özellikle Metadon'un Türkiye'de suistimali yapılıyor. Ancak, kırmızı reçeteye dahil olan bu ilaçları temin etmek oldukça güç.

Bu listedeki ilaçlardan hangilerini kullandınız ?
    ilaç suistimali hakkında yorumlarınız neler?

diazem xanax melleril akineton nervium kullandim
    ilac suistimali yapanlari pataklamak lazim

Yorum

akineton çok sık kullanılıyor ama neden suistimal edildiğini anlamıyorum halüsinasyon görmek için ilaç alınması çok saçma sonuçta rüyalarımız var
      lucid dreaming mesela zararsız

Yorum

akineton halusinasyon gordurmez norodol carpmasin diye gevsetici olarak veriliyor norodol zaten halusinasyon karsiti bir ilac

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
          akineton halusinasyon gordurmez norodol carpmasin diye gevsetici olarak veriliyor norodol zaten halusinasyon karsiti bir ilac

sadece norodol ile verilmiyor antipsikotiklerin yanında verililiyor
          yüksek dozda alındığında halüsinasyon etkisi var
          diğerleri de doz aşımında kafa yapıyormuş

Yorum

hangi ilaci yuksek doz alsan zehirlenme halusinasyonu gorursun zaten
            digerleri de doz asiminda zehirlenme yapar kafa yapmaz
            kafa okuyup ogrenilerek yapilir hap kafa yapmaz
            Last edited by *Latife; 24-02-2016, 12:21 AM.

Yorum

iki akineton çakıp kafa bulduğunu söyleyen biri vardı. Hiç denemedim çünkü aklım başıma gelsin diye uğraşıyorum zaten kontrolü kaybetmek niye.sadece haplada değil kolonya içerek de kafayı bulanlar varmış.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
                iki akineton çakıp kafa bulduğunu söyleyen biri vardı. Hiç denemedim çünkü aklım başıma gelsin diye uğraşıyorum zaten kontrolü kaybetmek niye.sadece haplada değil kolonya içerek de kafayı bulanlar varmış.

ilaçların hepsi de birbirinden berbat
                ilaçlarla zorla zehirleyen seri doktorlar ve hemşireler de umarım cezalarını çekerler

Yorum

İşleniyor...
                X