Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En iyi psikolotik ilac

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• En iyi psikolotik ilac

Kullandiginiz en iyi psikolotik ilac hangisi sizce

Buradan ilaç ismi vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Herkesin hastalığı farklı durumu farklı. Doktor bu durumu değerlendirip kişiye özgül tedavi uyguluyor. Ama illaki ilaç ismi vermek istiyorsan ben SSRI’lardan büyük fayda görüyorum. Psikotik durumlara verilen ilaçlar pek değiştirmiyor ama en kötü depresyon anında SSRI lar beni kısa sürede bu kötü durumdan çıkartıyor hatta fazla geliyor duygu durumuma ve öbür uca kadar çıkartıyor.

Yorum

seroxat yada paxil aynı içeriği ikisinin de

Yorum

Tamamen kisi ve ilaca gosterdigi uyumla ilgili bir durum. İlac ismi, etken maddesi, grubu vs. Soylenerek iyi-kotu demek yanlis. Bu yuzden bazilarimizda birden cok ilac degisimi oluyor...

Yorum

........bu mesaj gereksiz oldu.
          Last edited by birzamanlarben; 30-04-2017, 01:50 AM. Reason: Fazla sayıda mesaj

Yorum

En az kilo problemine neden olan ilaç yani antipsikotik ilaç Abilify denmektedir.evet bir kaç ay kullandım ve belirgin şekilde moral takviyesi yapıyor ve anormal kilo aldırmıyor. Tabi diğer antipsikotiklere kıyasla....gerginlik için norodol 5 damla suya damlanın içmekte insanı epey rahatlatıyor.lakin şu anda hiç bir ilaç kullanmıyorum.çünkü çok Kilo aldım.deliler gibi yemek yemekten sürekli uyumaktan bıktığım için ve kendimce alternatif tedavi yöntemleri bulduğum daha doğrusu keşfettiğim için ilaçlara ara verdim....

Yorum

Leponex ve xanax...

Yorum

İşleniyor...
              X