Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxera 18.gün

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

  • yenotamo
    adlı üyemiz Paxera 18.gün konusunu başlattı

    Paxera 18.gün

    18.gündede hapin yan etkileri yoğun şekilde devam ediyor.sol elimde yanma .mide bulantisi hissi.boğazda yumru hissi..bunlar geçermi arkadaşlar

  • yenotamo
    replied
    bu yazınız beni etkiledi hocam.en azından mart sonuna kadar ilacı bırakmama kararı aldım sanırım ilaç ilk zaman aşırı kaygı yapıyor aşırı kaygıda bazı sorunlara yol açıyor.

    Leave a comment:


  • dnm2451
    replied
    yenotamo

    Daha önceki konularına da yazdım SSRI türevi ilaçların yan etkilerini. Bende Başka bir SSRI olan zedprex kullanıyorum, boğazda yumru ve yutkunma güçlüğü kuruma yaşadım. İlk zamanlar yoktu, sonradan ortaya çıktı. El ve ayaklarda uyuşma, sanki içten yanıyormuşçasına his yaşadım. İdrara başlamada güçlük çekme sorunu yaşadım. İştahsızlık yaşadım. Avuç içinde ufak tefek deri döküntüleri oldu, geçti. Avuç içi kızarıklıklar oldu. İshal oldum, düzeldim.

    Serotonin en önemli nörotransmitterlerden. Vücutta birçok şeyden sorumlu. Beyindeki düzeyi değişince, vücudunda alışmaya çalışıyor. Dişini sıkman, kendini telkin etmen lazım. Değilse, psikiatrisini değiştir. Ya da doktoruna de ki ben bırakıcam doz ayarlaması yapın ilaçsız tedavi olucam de, doz ayarlaması yaptır. Kendi kafana doz ayarlaması yapma, bırakmaya başlayınca serotonin düzeyi yine değişecek bu defa başka sıkıntıların olacak...

    Leave a comment:


  • *Latife
    replied
    devlet hastanesi doktorlarina guvenebilirsin isletmeci degil nede olsa insan sagligi icin calisip sadece maasini aliyor

    Leave a comment:


  • nicky
    replied

    Leave a comment:


  • nicky
    replied

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    http://multiyasam.com/goguste-yanma-...i-ve-tedavisi/


    paxera sözde anksiyete ilacı yan etkilerinde yine huzursuzluk var bu saçmasapan ilaçları kim üretmiş onca insanın hayatıyla oynanmasına sebep olmuşlar

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    doktorlar hakkında hep söylenen doktora danış en iyisini o bilir doktorun dediği önemli gibi komik naif laflar ilaçlar hakkında en iyisini sen bilebilirsin çünkü kullanan sensin eğer faydalı gelmiyorsa kararı sen verirsin

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yenotamo View Post
    hocam sol kol ve göğsümde yanmalar hayatımda ilk kez yaşadım.son 7 gündürde bu boğazda yumru hissi oluştu.
    neden olumsuz etkilediği halde kullanmaya devam ettin bir psikiyatriste o kadar çok güveniyorsun ki halbuki sen kalp krizi bile geçirsen onun umrunda olmaz ilacın yan etkisi der geçer

    Leave a comment:


  • yenotamo
    replied
    son 7 gündür oluyo boğazda yumru

    Leave a comment:


  • yenotamo
    replied
    hocam sol kol ve göğsümde yanmalar hayatımda ilk kez yaşadım.son 7 gündürde bu boğazda yumru hissi oluştu.

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yenotamo View Post
    yazık 21 günüme.ilk 14 gün neden yapmadıki hocam.
    ilk 14 gün yan etkileri olmadı mı ?

    zararın neresinden dönersen kardır

    Leave a comment:


  • yenotamo
    replied
    yazık 21 günüme.ilk 14 gün neden yapmadıki hocam.

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    https://eksisozluk.com/paxera--1714295

    Leave a comment:


  • nicky
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yenotamo View Post
    hocam zaten şuandada var hepsi 21 gün oldu hayatı zehir etti bana.20 mg a indiricem sonra bırakıcam.sizce bu boğazımdaki yumru hissi ilaçtanmı hocam.zira muadili olan xetanor ilacında bu yan etki sayılmış

    evet ilaçtan kaynaklanıyor daha bir çok yan etkileri var

    Leave a comment:

İşleniyor...
X