Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zeldox kullaniyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Zeldox kullaniyorum

Slm daha once veya suan zeldox kullanan oldumu.ben sabah 40mg aksam 40mg aliyorum.yeni basladim.atipik psikoz tanım var.son 6 aydır baya kötuyum 6 yildir ilac iciyorum.son donemde cok ilac degistirdim.en son olanzapinden zeldoxa dondurdu dr kilo aldigimdan.kafam karmakarisik hafizam sifir ayrica topamax ve modiodalda aliyorum

Beni bilirsin bu şeyi sürekli tekrar ederim. Bana olan ilaç sana olmaz sana olan ilaç bana olmaz. Ben zeldox kullandım ve şunu söyleyeyim. Beni uçurumdan aşşağı atan ilaç olmuştur. Bana veya başkasına kötü gelen ilaç sana da kötü gelecek diye bir kural yok. Sadece dikkatli ol. Kendini takip et önemli yan etkiler gördüğünü düşünürsen hemen doktoruna danış.

Bu arada takma adında olan risperidone hakkında nasıl bir deneyime sahipsin. Biraz açıklarmısın ? Ben onu kullanıyorum son 5 yıldır. Senin üzerindeki etkilerini merak ettim.

Yorum

6Bem zyprexa kullanıyorum gayet guzel bir ilaç yeni kullandiğın ilac seni mahfediyor ise olanzapine geri dön kardeşim olamzapin iyidir. ben nerdeyse 6 yıldır kullanıyorum abizola gecmis tim ama benim ağzıma s.tı o yuzden bıraktım. Şimdi çok iyiyim iyi günler.
      Last edited by m.ilhanpeker; 05-07-2016, 09:52 PM.

Yorum

İşleniyor...
      X