Duyuru

Collapse
No announcement yet.

antipsikotik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• antipsikotik

antipsikotik ilaçlarla beynimi öldürüp psikolojimi bozdular ilaçları zorla kullandırıyorlar ilaçları bırakmak için başka bir eve taşınmam gerek ama taşınabileceğim bir yer yok psikiyatrist kullanmazsan seni mahkemeye verir hastaneye yatırırım diyor

yaşadığın problem neydi?
    ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esintili24 View Post
      yaşadığın problem neydi?
      psikiyatrist ioriyim Kratosum boynum kırık ve ben Mehdiyim dediğim için psikoz teşhisi koydu

Yorum

hmm. başka psikiyatriste gittiniz mi?
        ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esintili24 View Post
          hmm. başka psikiyatriste gittiniz mi?
          evet gittim ben psikoz hastası değilim dedim psikoz hastaları hasta olduğunu kabul etmez dediler

Yorum

Hangi ilacı kullanıyorsun ailen ne diyor bu işe kullanmadan yaşamini sorunsuz bi şekilde surdurebilecekmisinz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murat1234 View Post
              Hangi ilacı kullanıyorsun ailen ne diyor bu işe kullanmadan yaşamini sorunsuz bi şekilde surdurebilecekmisinz
              risperdal ilaç kullanmadan önce bir şeyim yoktu

Yorum

Evet haklisin kaldiki risperdal ağır bir ilaç ilaçların hiçbiri iyi değil aslinda .. pisikiyatrin neden öyle diyor bi tanıdık felanmi yani çevreye zararı olmayan kimseye saldirmayan insanı zorla tutupta yatiramazlar hastaneye .. ailen ne diyor bu işe nekadar suredir risperdal kullanıyorsun banada yazdı doktor risperdal ağır bi ilaç bi kullanıyorum bi bırakıyorum bide bu ilaç biliyor musun 100.000 de bir kişiyi öldürmüş ve birçok kişiyi felç etmiş gerçekten beyni öldürüyor haklisnÂ*

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murat1234 View Post
                  Evet haklisin kaldiki risperdal ağır bir ilaç ilaçların hiçbiri iyi değil aslinda .. pisikiyatrin neden öyle diyor bi tanıdık felanmi yani çevreye zararı olmayan kimseye saldirmayan insanı zorla tutupta yatiramazlar hastaneye .. ailen ne diyor bu işe nekadar suredir risperdal kullanıyorsun banada yazdı doktor risperdal ağır bi ilaç bi kullanıyorum bi bırakıyorum bide bu ilaç biliyor musun 100.000 de bir kişiyi öldürmüş ve birçok kişiyi felç etmiş gerçekten beyni öldürüyor haklisnÂ*
                  9 senedir kullanıyorum

Yorum

Kullanmak istemiyorsan birakabilirsin mehdiyim dediğin için mi pisikoz teşhisi kondu birde ne iş yapıyorsunuz benim gibi calismiyormusnz. Â*kaç mg risperdal kullaniyorsunz

Yorum

evet çalışmıyorum günde 4 mg kullanıyorum

Yorum

Hm anladım ilacı bırakıp bırakmamak size kalmış biseydir çalışmıyorsanız ailenizlemi yasiyorsunz neyle geciniyorsunz benim gibimisnz acaba merak ettimde

Yorum

ailemle yaşıyorum

Yorum

Risperdal sizin ilacınız ise kullanmaya devam edin. Ben de kullanıyorum. Şimdiye kadar 5-6 çeşit antipiskotik denedim bana iyi gelenlerin en iyisi buydu. Allah şifa versin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: raindrop View Post
                              Risperdal sizin ilacınız ise kullanmaya devam edin. Ben de kullanıyorum. Şimdiye kadar 5-6 çeşit antipiskotik denedim bana iyi gelenlerin en iyisi buydu. Allah şifa versin.
                              bana iyi gelmiyor

Yorum

İşleniyor...
                              X