Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xanax ve anksiyete

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• xanax ve anksiyete

selam arkadaşlar.bazı sebeplerden dolayı anksiyetem tavan yapmış durumda.çok kötüyüm.inanın yerimde duramıyorum.hiçbir şey yapamıyorum.yenidn paxile başlamak istemiyorum.güç bela yeni bırakalı 2 ay oldu.psikolojim çok kötü değil.sadece anksiyete bastırdı.bunun için sadece bir süreliğine xanax kullayım diye düşünüyorum.ama xanaxı antidepresansız kullnabilirmyim bilmyorum.bu aralar maddi durumdan dolayı doktorumada gidemiycem.içinizde anksiyete için sadece xanaxı kullanan arkadaşlar var mı.yardımcı olurlarsa çok sevinicem.lütfennnnnnnnnnnnn

lütfen cevap verinn((((((((((((((

Yorum

Re: xanax ve anksiyete

Orjinal yazı sahibi: bedesten
      selam arkadaşlar.bazı sebeplerden dolayı anksiyetem tavan yapmış durumda.çok kötüyüm.inanın yerimde duramıyorum.hiçbir şey yapamıyorum.yenidn paxile başlamak istemiyorum.güç bela yeni bırakalı 2 ay oldu.psikolojim çok kötü değil.sadece anksiyete bastırdı.bunun için sadece bir süreliğine xanax kullayım diye düşünüyorum.ama xanaxı antidepresansız kullnabilirmyim bilmyorum.bu aralar maddi durumdan dolayı doktorumada gidemiycem.içinizde anksiyete için sadece xanaxı kullanan arkadaşlar var mı.yardımcı olurlarsa çok sevinicem.lütfennnnnnnnnnnnn
      2 senedir ilaç tedavisi alıyorum ...xanaxı bir defa kullandım ...
      ama dr sormadan kullanmayın derim ..
      bende şu anda sıkıntılıyım ..hiç bir olmayacak ..kendinizi oyalamaya çalışın lütfen...
      nefes alıp verebilirsiniz ...beyne oksijen gitsin diye ..çünkü ben şu anda öyle yapıyorum ..sizin gibi olanlar var ..sakin olun lütfen ..sizi anlayabiliyorum çünkü..
      hiç bir yok sıkılacak ama sıkıntı basıyor işte ..
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

mesajınız için teşekkürler ama öyle böyle değilim ya çok kötü oldum.hiç böyle gelmemişti anksiyete.bu sefer ii vurdu.napcam bilmiyom çok çaresiz hiisediyorum kendimi.(((((((((((( bu anksiyete bu sefer bana allahım intihar neden günah sorusunu sordurttu sürekli.dayanamıyorummm

Yorum

Re: xanax ve anksiyete

Orjinal yazı sahibi: bedesten
          Xanax antidepressan yanı sıra kullanılmalıdır diye birşey yok. Stoğunuzda varsa hemen tek başına Bonnie'nin tarif ettiği şekilde kullanmağa başlıyabilirsiniz. Eğer stoğunuzda yoksa anksiyete için xanax yerine doktorunuza Nervium yazdırmaya çalışın. Nerviumun tesir süresi xanaxa nazaran çok daha uzundur, bu yüzden de bağımlılık riski azdır. Her ikisi içinde psikiyatrist veya nörolojist olan doktorların yazacağı yeşil reçete gerekmektedir. Nerviumun sadece 5mglık tableti vardır. Mecbur kalmadığınız taktirde günde en fazla 2 bilemediniz 3 defa 1/2 tabletten fazla kullanmayınız. Alkolle birlikte xanax veya nerviumu katiyen kullanmayınız. Keza nerviumda tek başına kullanılan bir ilaçtır.
          Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

SECİTA-DİDERAL

SELAM ÖNCELİKLE

ARKADAŞLAR BEN 2 YILDIR LUSTRAL KULLANIYORDUM AYRICA 3 AYDIR YATMADAN ÖNCE ATARAX KULLANIYORDUM.LUSTRALI SON BİR AYDIRDA DA YARIMA DÜŞÜRDÜM BU GÜN DE YENİDEN DOKTORA GİTTİM,SORUN YİNE AYNI ANKSİYETİ!DOKTOR LUSTRAL'I BIRAKIP SECİTA 10 MG İLK ÜÇ GÜN YARIM SONRA 1 TABLET SABAH OLARAK YAZDI VE AYRICA DİDERAL İLK 3 GÜN SABAH YARIM SONRA SABAH YARIM AKŞAM YARIM OLARAK YAZDI.
            SİZLERDEN SECİTA VE DİDERAL HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜREDERİM...

Yorum

çok teşekkürler arkadaşlar.elimde bir kutu vardı ben de başladım.bugün akşma doğru iyileştim yani sakinleştim.bu anksiyeteyle nasıl başedecem bilmiyorum.

ayrıca sayın umut34 sanırım sizde de yaygın anksiyete bozukluğu vardı.en son lustrale balşayacagınızı söylemiştiniz merak ettim nasıl geldi.bir iyileşme oldu mu.haberdar ederseniz sevinirm. bir de nerviumu siz ne kadar süreyle kullandınız.bırakması nasıl xanax kadar zor mu

Yorum

merhaba
                xanax kullanalı cok olmadı yanında tolvon kullanıyorum.ılk gun uyuttu evet ama benım uyku problemım cok cıddı boyutta oldugu ıcın ıkıncıı gun hıcbır etkısıı yok olmuyor uyuyamıyorum.suan saat 3 ve ben 2 xanax almıs durumdayım uykunun u su yok.yan etkılerı ıcın de bır sey dıyemecegım cunku hıcbır sey olmadı az bır sersemlık oldu ılk uyuyup uyandıgımda o da cok uyumus oldugumdan kaynaklanmıs olabılır.bagımlılık konusuna gelınce efexor dıyorum baska bır sey demıyorum. lanet ılac. evet kullanırkenn cok guzel cok hos ama zamanla doz asımı gerektırıyor cunku bı sure sonra etkı etmemeye baslıyor ve yoksunluk reaksiyonu feci...inanılmaz bas donmesi ve mide bulantısı oluyor..

xanaxı kullanmaya devam edıyorum zamanla goruslerımı daha ayrıntılı yzabılırım sanırım cunku henuz cok basındayım.
                Ben bu kulaklara göre ağız değilim. F.W.N

Yorum

anksiyete

slm kardeş bendede acaip anksiyete war yerimde duramıyorum fena kalbim carpıyo nefesım daralıyor uzak yere qidemıyorum korkuyorum cok fena haldeimm ilaçlarım xanax ve lustral ama bende mantıksız düsünceler war cok fena bi durum yha bu anksiyete ... kardeş msn adresimi eklersen sevinirim knoussuruz.. liseliharbi@hotmail.com beklerimm

Yorum

İşleniyor...
                  X