Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral hakkında?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lustral hakkında?

Selamlar. Lustral gündüz mü kullanılır yoksa yatmadan önce mi bilmek istiyorum. Gündüz içtikten bikaç saat sonra çok feci uyku yapıyor ama doktor gündüz içmemi söyledi. Bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

kimyam bozulur mu?

arkadaşım bende aynı dertten muzdaribim lustral acayip sersemletiyor kafam hiçbirşeye çalışmıyor adeta duruyor ve bu yüzden günlük yaşamım yaşanılmaz bir hale geliyor. bu yüzden ben akşam 8 de kullanıyorum ve yan etkileerini evimde yaşıyorum böylece toplum içinde dalga geçilen biri haline gelmiyorum. benim de sorum şu ben çok düzensiz antidepresan kullandım yani aşırı düzensizdi acaba bunun beyinde bir hasara sebep olabileceğini herhangi bir doktordan duydunuz mu? Bu konuda çok korkuyorum ya bi yardım edin düzenli antidepresan kullansak o düzensizliklerin neden olduğu hasar gider mi? kimyam bozulduysa bunun diğer organlara zararı olur mu nolur yardım edin

Yorum

Ben ilk kullandığım zaman işyerindeydim ve aşırı uykumu getirmişti, doktora danıştım saatlerini değiştirdi, sabah, akşam yarım kapsül yerine akşam işten çıkmaya yakın 1 tane almamı tavsiye etti. Ona göre ayarlama yapılır bence isterseniz doktorunuza danışın.
      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

uykusuzluk yapıyosa sabahları tek doz olarak alabilirsin ,uyku yapıyosa akşamları tek doz halinde almalısın.illaki sabah alıncak diye bi kural yok.yan etkisi gündüz pek hissedilmesin diye (uykusuzluk yapmıyosa )akşam alınması daha iyidir

Yorum

Re: kimyam bozulur mu?

Orjinal yazı sahibi: dertlerederman
          arkadaşım bende aynı dertten muzdaribim lustral acayip sersemletiyor kafam hiçbirşeye çalışmıyor adeta duruyor ve bu yüzden günlük yaşamım yaşanılmaz bir hale geliyor. bu yüzden ben akşam 8 de kullanıyorum ve yan etkileerini evimde yaşıyorum böylece toplum içinde dalga geçilen biri haline gelmiyorum. benim de sorum şu ben çok düzensiz antidepresan kullandım yani aşırı düzensizdi acaba bunun beyinde bir hasara sebep olabileceğini herhangi bir doktordan duydunuz mu? Bu konuda çok korkuyorum ya bi yardım edin düzenli antidepresan kullansak o düzensizliklerin neden olduğu hasar gider mi? kimyam bozulduysa bunun diğer organlara zararı olur mu nolur yardım edin

Antidepresan kullanımı zaten bir anlamda bozuk olan kimyanızı düzenlemek için önerilir..Ve önerende doktordan başkası olmamalıdır..
          Siz de doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli bir şekilde kullanmak durumundasınız.Bunun dışında düzensiz antidepresan kullanımından kaynaklanan düzensizliği,düzenli antidepresan kullanarak düzenlemek gibi bir yaklaşım biraz tuhaf durmakta...Sağlıkla kalın....

Yorum

Bana da basta uykusuzluk yapmıstı ama bayadır kullanıoırm ve eskısınden cok daha iyiym...hiç bi sorunum yok...

Yorum

güzel ruhsuz kız devam et öyle
              <br />

Yorum

Bende qünDüz kuLLanıyoRum aMa iLk bikaÇ qün dıŞında uyKu soRunu yaşamaDım....
                TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

İşleniyor...
                X