Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Efexor Kullanıyorum Ama Hiç İyi Değilim. (Paxil'e geçtim)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu anksiyete hastalığı genetik mi? annemdede var yıllardır..artıık bende mücadele etmeye başladım.sanırsam 5 yıl oldu ama sanki kafamda normandiya çıkartması oluyo yaw..hep ilaç değiştirmekten..
    - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

• eee ne yapacaz ..bir alternatifin varmı peki?
      - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
        mücadele şart, mücadele için kararlılık şart, kararlılık için ne yapacağını bilmek şart.. nikin kahraman iyiymiş. demekki bilinçaltında bir kahramanlık sevdası yatıyor. aslında başarabilirsin.
        çok haklısın sosyalfobik mücadele için kararlı olmak gerekiyor....
        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

• doğru diyorsun savaşmalıyız..mücadele yoksa ,zaferde yok..:69:

Yorum

• Konsantrasyon bozukluğu şikayetyle doktora gittim.Önce gerginliğini ortadan kaldırmalıyız diyerek efoxor yazdı, yanına arcalion yazdı.Efoxor ilacının unutkanlık yapması gibi bazı yorumlar okudum, benim asıl şikayetimde unutkanlık,algılama zorluğu.Düşünmek zor, fikir üretemiyorum,moralim 0.Bu ilacın dikkat eksikluği yapmadığını veya konsantrasyonu arttırdığını söyleyenlerde var.Yeni başladım, yol yakınken bıraksam mı diye düşünüyorum bazen.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ilaçlazım View Post
              Konsantrasyon bozukluğu şikayetyle doktora gittim.Önce gerginliğini ortadan kaldırmalıyız diyerek efoxor yazdı, yanına arcalion yazdı.Efoxor ilacının unutkanlık yapması gibi bazı yorumlar okudum, benim asıl şikayetimde unutkanlık,algılama zorluğu.Düşünmek zor, fikir üretemiyorum,moralim 0.Bu ilacın dikkat eksikluği yapmadığını veya konsantrasyonu arttırdığını söyleyenlerde var.Yeni başladım, yol yakınken bıraksam mı diye düşünüyorum bazen.
              3senelik hort!

Yorum

İşleniyor...
              X