Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil (acil yardım)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxil (acil yardım)

bende ağır depresyon ve sosyal fobi var.tedaviye ilk başladığımda lustral 50 mg vermişti doktor daha sonra lustral 100 mg ve daha da sonra lustral 100 mg.in yanında risperdal 1 mg verdi. en son dün gittim lustral.ı bıramamı söyledi onun yerinede paxil yazdı. bir sonraki randevuma gittğimdede risperal.i bıraktırıp onun yerine xanax yazacakmış. ben iyileşmek için ilerleme gösterdim derken doktor ilacı ağırlaştırıyor. ilaçlardan çok korkuyorum ama ne yapacağımıda bilmiyorum. paxil kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi yazarmısınız? ne gibi etkileri oldu. bunu aşmanın tek yolunu ilaçlar olmadığını biliyorum. bunun için kendimde çaba sarfediyorum ama bu çabalar boş çabalarmı. bunu anlıyorum artık. boşa mı çabalıyorum ben. birde zaten kilo problemi olan biriyim. risperdal.le 20 günde 5 kilo aldım. duyduğuma göre paxil.de kilo aldırıyormuş. bu doğrumu? eğer doğruysa yandığımın göstergesidir. ruh halimi iyleştiriyim derken temelli bozmak istemiyorum.

paxil bazı kişilerde kilo aldırır bazılarında aldırmaz.kilo aldırsa bile birçok ilaca göre kilo konusunda hafif kalır.spor yaparsan birazda yediğine dikkat edersen paxil kilo aldırmaz bence.cinsel yan etkisi dışında pek önemli yan etkisini görmedim ben.kuvvetli ilaçdır

Yorum

Re: paxil (acil yardım)

Orjinal yazı sahibi: siyah77
      bende ağır depresyon ve sosyal fobi var.tedaviye ilk başladığımda lustral 50 mg vermişti doktor daha sonra lustral 100 mg ve daha da sonra lustral 100 mg.in yanında risperdal 1 mg verdi. en son dün gittim lustral.ı bıramamı söyledi onun yerinede paxil yazdı. bir sonraki randevuma gittğimdede risperal.i bıraktırıp onun yerine xanax yazacakmış. ben iyileşmek için ilerleme gösterdim derken doktor ilacı ağırlaştırıyor. ilaçlardan çok korkuyorum ama ne yapacağımıda bilmiyorum. paxil kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi yazarmısınız? ne gibi etkileri oldu. bunu aşmanın tek yolunu ilaçlar olmadığını biliyorum. bunun için kendimde çaba sarfediyorum ama bu çabalar boş çabalarmı. bunu anlıyorum artık. boşa mı çabalıyorum ben. birde zaten kilo problemi olan biriyim. risperdal.le 20 günde 5 kilo aldım. duyduğuma göre paxil.de kilo aldırıyormuş. bu doğrumu? eğer doğruysa yandığımın göstergesidir. ruh halimi iyleştiriyim derken temelli bozmak istemiyorum.
      slm öncelik aranıza yeni katıldım bende de 3 gün önce panik bozukluk teshisi konuldu tedaviye bir sene ilac dozu gerekirse yükseltilik gerekirse düsürücez dedi doktor.ilac ismi vermek dogru olurmu ama dediğin paxil den banada verdi.kullanıyorum ama bende ilaclar pek etkili olmadı desem yeridir.hala carpıntım endisem korkum var.istah konusunda her bünye bir olmaz ama benim hic yemek yiyesim gelmiyor.evin icinde bön bön saga sola bakınıp icimden gelen ses simdi atak gelecek diyor.yatagın icinde kuzu kuzu bakınıyorum.ne tuaf ve ne komik bir hastalıkmı desem ne desem bende bilmiyorum inş. bunuda atlatacaz.

Yorum

paxil.i kullanmaya başladım bugün 4. günüm. 4 günde ne kadar etkili olur bilmiyorum ama bana daha etki etmedi. hiçbir değişiklik hissetmiyorum. bakalım gelecek günler ne gösterecek.

Yorum

ben suan icin pa ilaclarını bıraktım.dün burundan ameliyat oldum (deviasyon) sormayın basıma geleni.dün tam ameliyathaneye giderken atagım tuttu.anestezi uzmanı hic kafana takma dedi.ALLAH razı olsun öyle bi sakinlestirici vurduki hayatımda bu kadar rahatladıgımı hatırlamıyorum.keske pa ilaclarıda o sakinlestirici gibi rahatlatsa insanı hemde yan etkisi olmadan.suan burnumda tamponlar var konusmayı bırak nefes alamıyorum dua edin kardesler.

Yorum

bruce çok geçmiş olsun. allah acil şifalar versin. inş herşey istediği gibi olur. ama sakın tadevini aksatma. kendi kafana göre ilaca başlayıp bırakma. doktorunla birlikte hareket et.

Yorum

ALLAH razı olsun.kardes inan bana bırak pa ilaclarını almayı elimi kaldırmaya takatim yok .varsın gelsin pa suan onu kafama takacak kadar kendimde değilim.burun agrım bana yetiyor.hem bu pa ilacları cok özür diliyorum insanı sersemletmekten baska ise yaramyor.atak halinde alıyorum hic faydası yok bi kac saat sonra etki ediyor bi kac saat sonra zaten atak gecmis oluyor.etki etmeside berbat.esnerken agzım titreyerek kapanıyor.uyku hali veriyor ama uyutmuyor tuaf bi durum.simdilik tek derdim olarak burun agrımı takıyorum

Yorum

siyah77 kardesim sabah kalktım ve paxil ve xanax adlı lanet ilacları paramparca yapıp çöpe attım.hayatımı mahvetti.gece kabuslar görmeye bas agrısı ve dönmesi cekmeye basladım.sacma sapan halisinasyonlar görüyorum.ilac felan kullanmıyorum doktorada gitmiyorum ! bu siteyide bırakıyorum ilac icip te uyuyayımla gecmez bu hastalık cık dısarı kardes hayata atıl karıs topluma .hakkını helal et konusmuslugumuz var ben üyeliğimi iptal ettiriyorum.pa da burdan sesleniyorum gel gelebildiğin kadar yüklen üstüme en fazla öldürürsün pislik sey

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siyah77 View Post
                  öncelikle çok deçmiş olsun 1 sene önce sendeki tüm şikayetlerin hepsini bende yaşıyodum. ağır depresyon ve sosyal fobi denen mikrop.hasta olduğumun farkında olmadan yaşamışım ne garip ve nekadar hazin bişey demi.sonra bu hastalıkdan dolayı böyle olduğumu nette araştırırken buldum ve öğrendim inanın nolduğumu şaşırdım ve biran önce doktora gitmek için can attım ve gittim.
                  doktorum mükemmel bi insan anlatamam
                  işinde çok ama çok iyi bana 10 mg paxil yazdı yarım almam şartıyla anladığım kadarıyla doktorun sana çok fazla 50 mg yazmış bune ya insanın bünyesini acayip sarsar
                  tedaviye böyle başladım 1 ay 10 mg paxille ha buarada etkisini alır almaz göreceksin dedi ve gördüm . sonra paxera yazdı 10 mg yarım almak şartıyla yine süper hissettim kendimi tabi ilacı birden langırt diye bünyeme yüklemediği için hiç bir yan etkisinide görmedim sonra yavaş yavaş yükseltti 20 mg yarım şuan 30 mg yarım alıyorum çok iyiyyim yeni bir ben ortaya çıktı yaşamayı sewiyorum.marmariste oturuyorum ,sizde burda olmuş olsaydınız bide tanışmış olsaydık hiç düşünmezdim tutar kolunuzdan benim doktoruma götürürdüm .ama nerdesinizz bilmiyorum belki ordanda hallede bilirsiniz kendinize çok iyi bakın geçmiş olsun

Yorum

ya arkadaşım senin bu dr. napıyo böyle uçmuşmu 50 mg 100 mg nedemek ya insanın bünyesine langırt diye yüklüyo böyle tehlikeli bi ilacı bak sinirlendim şimdi sen dr. değiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siyah77 View Post
                      öncelikle çok deçmiş olsun 1 sene önce sendeki tüm şikayetlerin hepsini bende yaşıyodum. ağır depresyon ve sosyal fobi denen mikrop.hasta olduğumun farkında olmadan yaşamışım ne garip ve nekadar hazin bişey demi.sonra bu hastalıkdan dolayı böyle olduğumu nette araştırırken buldum ve öğrendim inanın nolduğumu şaşırdım ve biran önce doktora gitmek için can attım ve gittim.
                      işinde çok ama çok iyi bana 10 mg paxil yazdı yarım almam şartıyla anladığım kadarıyla doktorun sana çok fazla 50 mg yazmış bune ya insanın bünyesini acayip sarsar
                      tedaviye böyle başladım 1 ay 10 mg paxille ha buarada etkisini alır almaz göreceksin dedi ve gördüm . sonra paxera yazdı 10 mg yarım almak şartıyla yine süper hissettim kendimi tabi ilacı birden langırt diye bünyeme yüklemediği için hiç bir yan etkisinide görmedim sonra yavaş yavaş yükseltti 20 mg yarım şuan 30 mg yarım alıyorum çok iyiyyim yeni bir ben ortaya çıktı yaşamayı sewiyorum.marmariste oturuyorum ,sizde burda olmuş olsaydınız bide tanışmış olsaydık hiç düşünmezdim tutar kolunuzdan benim doktoruma götürürdüm .ama nerdesinizz bilmiyorum belki ordanda hallede bilirsiniz kendinize çok iyi bakın geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: golden76 View Post

ben ankara'da yaşıyorum. sürekli doz yükseliyor. ve ben kendimi hala felaket hissediyorum. hala sinir krizleri geçiriyorum. hala sosyal fobim var. tek ilerleme yavaş yavaş kalabalık ortama çıkmaya başladım. her ne kardar ilk zaman rahatsızlansamda sonra kendi kendime uyguladığım terapimle aşıyorum. ama depresyon çok fena. artık doktorum sabitlendi değişmeyecek.hatta doktorlarım desem daha doğru olur. artık benimle 2 doktor ilgilenecek. son terapimden memmun kaldım ilk defa. umarım bundan sonrasıda güzel gider. senin için sevindim ama. darısı benim başıma ne deyim

Yorum

merhabalar bende paxera 10 mg kullanıyorum günde 1 tane içiyorum gayet rahatlatıyor insanı çok güzel bir ilaç önceki verilenlerden fayda göremedim hep acı veriyordu bana beynim su topluyor gibiydi. şimdi rahatım..
                          EvrenA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: evren3 View Post
                            merhabalar bende paxera 10 mg kullanıyorum günde 1 tane içiyorum gayet rahatlatıyor insanı çok güzel bir ilaç önceki verilenlerden fayda göremedim hep acı veriyordu bana beynim su topluyor gibiydi. şimdi rahatım..
                            paxera mı,onu da yeni duydum.ben paxil kullanıyorum...

Yorum

paxil kullanmaya başladım 2-2,5 ay aradan sonra 3 gündür ve kendimi tuhaf hissediyorum şuan.içimde garip şeyler hissediyorum,mesela nefes alıp verirken boğazıma kadar birşey çıkıyor böyle bi yoğunluk gibi,boğucu gibi.nasıl geçeceğini bilemiyorum şuan bunun...???

Yorum

İşleniyor...
                              X