Duyuru

Collapse
No announcement yet.

topamax ve rexapin?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• topamax ve rexapin?

yeni ilaçlarım bunlar arkadaşlar...1 hafta oldu kullanalı vücudum o kadar ağrıyor ki..yürümekte bile zorlanıyorum...ilaçlardan olabilir mi? yan etkilerini okudum herhangi bişey yazmıyor..kullananvarsa cevap yazabilir mi teşekkür ederim şimdiden
    Son pişmanlık neye yarar......

gözünüzü korkutmak istemem ama rexapin ile bir ayda 10 kilo aldım.. bi de çok uyku yapıyor.
    onun dışında bi yan etkisi yok diğerini bilmiyorum kullanmadım henüz

Yorum

rexpin sayesindealdık kiloları.. dr um dengeyi sağlamak için diğer ilacı verdi..tombiş bişey oldum çıktım şimdilik sorun yok ama bi 5 kilo daha alırsam vayy halimee ....ama ilaçlarımı sevdim eklem ağrılarımım ilaçlardan olsa gerek...beklicess ve görecess...kilo konusu da ayrı bi dert zatenn :lol: :lol: :lol:
      Son pişmanlık neye yarar......

Yorum

n'apcaz ya biz bu kiloları

Yorum

alcaz rexapin sağolsun 15 kg aldım 95 kg şu an 6 gün spor yaptığım halde ama çok sağlam ilaç o ayrı...önemli olan kafamız sağlam olsun

Yorum

rexapin ile 105 kiloya kadar çıktım. bıraktıktan sonra ise tekrar 90 kiloya döndüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kohut
              alcaz rexapin sağolsun 15 kg aldım 95 kg şu an 6 gün spor yaptığım halde ama çok sağlam ilaç o ayrı...önemli olan kafamız sağlam olsun
              işin kötü yanı ben de bir işe de yaramadı kaldım öyle kilolarla siz ne için kullandınız? ben okb

Yorum

banada kilo aldırdı 50 iken 60 oldum sizlere neden verildi bu ilaç merak ettim.ben panik atak hastasıyım ayrıca anksiyete bozukluguda var ha unutmadan ellerim fena halde titriyor sizdede böyle sikayetler varsa beni bilgilendirin lütfen
                imkansız diye birşey yoktur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zehra_in
                  Orjinal yazı sahibi: kohut
                  işin kötü yanı ben de bir işe de yaramadı kaldım öyle kilolarla siz ne için kullandınız? ben okb
                  ben de sosyal fobi+okb+anksiyete için kullandım ama etki süresini görmeden bıraktım çünkü çok kilo aldım fakat bu gibi anksiyete bozuklukların da antidepresan a ek olarak verildiğinde çok etkili olduğuna dair bulgular var.tabii uzun süre kullanmak gerek ben uzun süre kullanamadım ben de kaldım kilolarla

Yorum

Evt rexapini ben de 7 aydır kullanıyorum.6 kilo aldım ayrııca el titremesi de yapıyo

Yorum

valla doktor bana sabah 75 mg efexor 25 topamax akşam 25 mg topamax verio sosyal fobi kaygı bozukluğundan falan işte leyla gibi dolaştırıyo,gevşetiyo topamax acaip esnetiyo ayrıca anasını satıyım sabaha kadar uyutmuyor yaw 4 gündür her gece 6 ya kadar oturuyorum

Yorum

İşleniyor...
                      X