Duyuru

Collapse
No announcement yet.

prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

birde sigara kullanıorum sigara kullanınca ilaçlar etki etmiyormu acaba ???

Yorum

oo iyimiş o zAMan da bu antipsikotik ne zaman tam etkisini gösterirrrr

Yorum

banada aldırdı daha bir ay olmasına rağmen ama ne yapayım hiçbir ilaçtan fayda görmüorum rexapinin biraz gördüm gibi ama tam iyileşmedim ne kadar sürede etki edio bu

Yorum

beni o kadar uyutmuyor bu ilaç nedense demekki gerçekten her ilaç herkeste farklı etki yapıyor

Yorum

5ay prozac kullandım benım rahatsızlıgım herneyse dahada arttırdı şikayetlerımı
            ilaçtanmı ruh halımdenmı kaynaklanıyor bilemem ama doktor verirken
            sankı %100 iğleştirecekmış gibi vermıştı...
            Never Back Down

Yorum

prozac hakkında öğrenmek istediklerimi öğrenemedim.bile varsa bir açıklama yapsın.bu soru aklımda takılı kaldı.doktorum bana bir açıklama yapmadı.
              konudan kısaca bahsedeyim.eski nişanlımı kendi doktoruma götürmüştüm,anksiyete ve öfkesi vardı saçma şeyelere.terapi gördü doktor prozac verdi.ama bend oktoruma ondna bahsettiğimde şizofren olabilir demişt.onu tanıdıktan sonra sorduğumdaysa neyi var diye;sana demiştim dimi dedi sadece.soramadım daha afzla.belki beni etkilemnesinden endişeliydi benimde sorunlarım vardı.evlenemk için acele etmeyin diyordu.
              ama çocuk şizofren miydi değil miydi hala bilmiyorum :S
              annesi şizofren çıktı doktora gitmişti oara oda.
              x/X/x{paranoid dunya}x/X/x

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dizzy View Post
                birde sigara kullanıorum sigara kullanınca ilaçlar etki etmiyormu acaba ???
                aktivitesinin çoğunu bozar az etki eder. Prospektüse bakmıştım. Birde rexapine başlıcam sizce iyi bi ilaç mı ?
                http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mert7 View Post
                  aktivitesinin çoğunu bozar az etki eder. Prospektüse bakmıştım. Birde rexapine başlıcam sizce iyi bi ilaç mı ?
                  Ben 5 senedir rexapin kullanıyorum. hastalığım psikoz. Kişisel deneyimime dayanarak Rexapin'in iyi bir ilaç olduğunu söyleyebilirim.
                  Last edited by canikmata; 18-05-2011, 08:44 PM.

Yorum

sabah prozac, akşam yatmadan 2 saat önce rexapin alıyorum 2. günüm bugün. iki gündür ayakta uyuyorum rexapin yüzünden biliyorum. ama sanki bugün daha iyiyim. yanlız odaklanma sorunum var. kafamı tek bir şeye sabitleyemiyorum ki zaten ilacın amacı da bu değil mi!! şimdilik iyiyim, bakalım 2 haftada etkisini gösterirmiş, bünye de alışırmış. yan etkiler de geçicekmiş. hayırlısıı

Yorum

İşleniyor...
                    X