Duyuru

Collapse
No announcement yet.

prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ahsenn
    adlı üyemiz prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin konusunu başlattı

prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin

prozac ve rexapinin faydasını gördünüzmü

• omayrra
    replied
    sabah prozac, akşam yatmadan 2 saat önce rexapin alıyorum 2. günüm bugün. iki gündür ayakta uyuyorum rexapin yüzünden biliyorum. ama sanki bugün daha iyiyim. yanlız odaklanma sorunum var. kafamı tek bir şeye sabitleyemiyorum ki zaten ilacın amacı da bu değil mi!! şimdilik iyiyim, bakalım 2 haftada etkisini gösterirmiş, bünye de alışırmış. yan etkiler de geçicekmiş. hayırlısıı

Leave a comment:

• canikmata
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Mert7 View Post
    aktivitesinin çoğunu bozar az etki eder. Prospektüse bakmıştım. Birde rexapine başlıcam sizce iyi bi ilaç mı ?
    Ben 5 senedir rexapin kullanıyorum. hastalığım psikoz. Kişisel deneyimime dayanarak Rexapin'in iyi bir ilaç olduğunu söyleyebilirim.
    Last edited by canikmata; 18-05-2011, 08:44 PM.

Leave a comment:

• Mert7
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dizzy View Post
    birde sigara kullanıorum sigara kullanınca ilaçlar etki etmiyormu acaba ???
    aktivitesinin çoğunu bozar az etki eder. Prospektüse bakmıştım. Birde rexapine başlıcam sizce iyi bi ilaç mı ?

Leave a comment:

• paranoyak35
    replied
    prozac hakkında öğrenmek istediklerimi öğrenemedim.bile varsa bir açıklama yapsın.bu soru aklımda takılı kaldı.doktorum bana bir açıklama yapmadı.
    konudan kısaca bahsedeyim.eski nişanlımı kendi doktoruma götürmüştüm,anksiyete ve öfkesi vardı saçma şeyelere.terapi gördü doktor prozac verdi.ama bend oktoruma ondna bahsettiğimde şizofren olabilir demişt.onu tanıdıktan sonra sorduğumdaysa neyi var diye;sana demiştim dimi dedi sadece.soramadım daha afzla.belki beni etkilemnesinden endişeliydi benimde sorunlarım vardı.evlenemk için acele etmeyin diyordu.
    ama çocuk şizofren miydi değil miydi hala bilmiyorum :S
    annesi şizofren çıktı doktora gitmişti oara oda.

Leave a comment:

• Phonema
    replied
    5ay prozac kullandım benım rahatsızlıgım herneyse dahada arttırdı şikayetlerımı
    ilaçtanmı ruh halımdenmı kaynaklanıyor bilemem ama doktor verirken
    sankı %100 iğleştirecekmış gibi vermıştı...

Leave a comment:

• dizzy
    replied
    beni o kadar uyutmuyor bu ilaç nedense demekki gerçekten her ilaç herkeste farklı etki yapıyor

Leave a comment:

• dizzy
    replied
    banada aldırdı daha bir ay olmasına rağmen ama ne yapayım hiçbir ilaçtan fayda görmüorum rexapinin biraz gördüm gibi ama tam iyileşmedim ne kadar sürede etki edio bu

Leave a comment:

• dizzy
    replied
    oo iyimiş o zAMan da bu antipsikotik ne zaman tam etkisini gösterirrrr

Leave a comment:

• dizzy
    replied
    birde sigara kullanıorum sigara kullanınca ilaçlar etki etmiyormu acaba ???

Leave a comment:

• dizzy
    replied
    bende rexapin kullanıorum bir aydır sanki biraz faydasını gördüm gibi daha öncede iki hafta felan kullanmıştım etki etmedi dierekten bırakmıştım ama bırakınca beter oldum tekrar başladım şu an 5 mg içiorum anksiyete bozukluğu hastasıyım arkadaşlar bu rexapinin endike dozu kaç mg vede ne kadar sürede etki eder antipsikotiklerde antidepresanlar gibi uzun vadedemi etkileri başlıyor bir bilen varsa söylesin lütfen ilaç manyağı oldum dolabım eczane gibi oldu bıktım ilaç kullanmaktan ama ne çare yaa off ne zaman geççek bunlarrr rexapin bide feci iştah açıyo doymak bilmiorum ya ama bu ara kendimi frenledim biraz

Leave a comment:

• kinder
    replied
    ilaçlar tedavi sürecine yardım eder. mucize bekleyip, sonra bu bir işe yaramıyor diye yarıda bırakmamak lazım. benim yaptığım gibi=) bir hafta sonra tekrar başlayacak ve bir yıl iki yıl neyse zamanı kullanacağım. tavsiyem sizde öyle yapın. o şurubun iğrenç tadına rağmen bunu başarabiliriz.

Leave a comment:

• ayse167
    replied
    rexapin

ben olanzapin etken maddesi olan zyprexa yı 6 yıl kullandım son 4 aydır rexapin kullnaıoyrum acaba hayatım boyunca kullanıcak mıyım merak edıyorum dunyada bunun orneklerı varmı bende bipolar durum bozuklugu gıbı cesıtlı tanılar konuldu..

Leave a comment:

• edgy
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ahsenn
    Orjinal yazı sahibi: edgy
    ben 6 yıldır rexapin kullanıyorm...başlarken prozac da kullanmıştım.
    rexapin in faydasını gördüm tabiki
    merhaba sizede sorayım dedim prozac nekadar kullandınız faydası oldumu birde rahatsızlığınız nedir rexapini neden bukadar uzun süre kullandınız.teşekkürler
    prozac 2 yıl kullandım daha sonra bana fayda etmeyince daha güçlü bi antidepresan kullanmaya başladım.Prozac Amerika ve Avrrupa da çok yaygın bir ilaç, birçok insan da kullanmakta (doktora danışmadan).Güçlü bi etkisi yok zaten yan etkiside yoktu yanlş hatırlamıyosam
    Ben obsesifim,rexapin e başladığımda günde 20 mg alyordum şimdi 2,5 a kadar düştü ama tamamen bırakamadım henüz...sanırımda bırakamicam

Leave a comment:

• romantikserseri15
    replied
    ben yaklaşık bir yıldır rexapin kullanıyorum iştahı ve uykuyu düzenlemede çok faydasını gördüm

Leave a comment:

İşleniyor...
X