Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prozac kullananlar buraya lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yani prozac sinirleri yatıştırmıyormu
    imkansız diye birşey yoktur

Yorum

elbetteki sinirleri yatıstırıyor. kullanan insanın gercek ihtiyacıysa, yoksa başka ilaçlarla desteklemek gerekiyor. şurup ve tablet olarak piyasada, sanırım şurubu daha hafif, kullanım sonucu görebilmek için en az bir ay kullanmak doğru dozajı bulmak lazım. bedenlerimiz farklı tepki veriyor ilaçlara, eğer prozac sizin ilacınızsa, cevaplarda çok tatmin edici oluyor. bir arkadasım çok memnun , depresyon tedavisi için kullandı ve 3 ayda istediği sonucu aldı. ama ben alamadım. çünkü fazlası gerekiyordu.kişiden kişiye değişiyor.

Yorum

ben yeni başladım sayılır daha 1 ay bile olmadı. şuana kadar fazla bir etkisi olmadı. zaten ancak belirli bir süre sonra etki etmeye başlıyormuş. doktor sakın işe yaramıyor diye bırakma dedi.

şimdiye kadarki en önemli etkisi verdiğim 3 kilo oldu. ilginçtir iştah falan kesmedi. hala deli gibi yiyorum ama kilo veriyorum. onun dışında hemen hemen hiçbir etkisi olmadı

Yorum

11

11

Yorum

arkadaşlar başka kullanan yokmu bu ilacı detaylı bilgi almak istiyorum

Yorum

10 gündür kullanıyorum. bende uykusuzluk yapıyor. uyku kalitemi bozduğu için anksiyetemi arttırdı. günde 2 tablet kullanıyorum.

anksiyetede prozac'dan sonuç alan var mı?

Yorum

prozac bende kilo yaptı ve bu kiloları veremiyorumbana asla kilo yapmaz dedi doktorum.bende kullanıyorum 5 kilo verdim korkma dedi ama ben kilo almayı durduramıyorum.

Yorum

ben 2 haftadır 2 tablet kullanıyorum. uykusuzluk yaptı. bir de gün içinde yoğun esneme yapıyor.

diğer arkadaşların deneyimlerini duymak istiyorum.

Yorum

prozac nasış bi ilac uyusturucu etkisi yapıyomu

Yorum

...

Yorum

akşam alma ilacı uykusuzluk yapar doktorum öle demişti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mesecina
                          prozac duyarsızlaştırır..duygusuzlaştırır..herşeyin, yani sorunlarının farkındasındır ama umrunda olmaz, bi de acayip uyutur, yorgunluk, sersemlik yapar..bir süre sonra bu duyarsızlık hali feci bıktırıyor...olaysız-acısız-duyarsız mı yaşasam, yani zamanı algısızca geçirivermeyi mi seçsem yoksa mutsuzluklarımla-yani kendimle ama yaşadığımı hissederek mi yaşasam ikilemine düşünce bırakmıştım...
                          nekadar kullanmıstın günde kaç adet.teşekkürler

Yorum

..

Yorum

daha fazla prozac yorumu bekliyoruz

Yorum

bende kullandım prozac aslında ii geldi fakat benı cok tatmın edemedı ben her gece kusardım cok fazla canım acırdı acılde bulurdum kendımı snra prozac baslandı we bunlar azaldı ben arada kestım ilacı tekrr basladm fkat tam bı cozum olmadı bana belkıde kesıntılı kullandıım ıcındır. bi ara duygualrımı kaybettımı hatırlıyorum sewgı ask yoktu ıcımde erkk akrdasmn bana senı sewıorm demesı benı rahatsız edıyordu. bırının bana merhaba demek ıcın opmesı bıle uzaklastıryordu o ınsandan benı sonra dozajını azalttılar we eskıye dondum ama ben cok yararını gormedım.bunun ynnda baska ilaçda kullandım risperdal fakat sureklı hastlndım we ecza deposu gıbı sureklı ılac alıyordum. hatta suanda midemde ıltıhap war doktor sebebınn kullandığım ılaclr olabılceını soyledı ne kadar doğru bılmıyorum. umarım benım demeyımım farklı bır pencere olmustur sıze=) okuduğunz ıcın sımdıden tsk ederım=)
                                korkma kuzucuğum ısırmaz seni bu kurt...<br />

Yorum

İşleniyor...
                                X