Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xanax

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• xanax

slm arkadaşlar..Uyku problemim nedeniyle bi psikiyatr doktor xanax verdi fakat hakkında pek ii seyler duymadığım için içmedim.Sizin fikirlerinizi de almak isterim arkadaşlar bu konuda görüşlerinizi almak isterim

Xanax amacına uygun kullanılırsa ve doktorun dediği dozda kullanılırsa bağımlılık veya önemli bir yan etki yapmaz. Zaten uygun dozda kullanıldığında kafa yapmaz gidip 3-5 tane alırsanız bağımlılık yapma riski vardır.

Yorum

xanax bağımlılık yapabilir. anksiyete yani kaygı giderici bir ilaçtır.
      anksiyete probleminiz var mı?
      anksiyete probleminiz yoksa uyku için Laroxyl, Tolvon ve Remeron gibi antidepresanlar denenebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin View Post
        xanax bağımlılık yapabilir. anksiyete yani kaygı giderici bir ilaçtır.
        anksiyete probleminiz var mı?
        anksiyete probleminiz yoksa uyku için Laroxyl, Tolvon ve Remeron gibi antidepresanlar denenebilir.
        evet anksiyete problemim var cok ağır değil ama ara sıra kendimi cok sinirli ve mutsuz hissediyorum...Haftada 2-3 gün uyku problemi cekiyorum..Doktor citoles 5 mg verdi sabahları alıyorum işte insallah ii olurum

Yorum

Ben şunu anlamıyorum. Neden birsürü doktorun verdiği sağlık bakanlığı tarafından güvenliği onaylanmış normal kullanımda bağımlılığa neden olmayan bir ilacı kulaktan dolma bilgilerle bırakıyorsunuz? antidepresanlarda aynı şekilde uyuşturucu denilip bırakılıyor. Yapmayın lütfen.

Yorum

selam

ilaç hakkında burada bilgi var..
            http://yakindunya.com/saglik/psikolo...k-ilaclar.html

Yorum

düzgün bir şekilde kullanıldığı zaman bağımlılık yapmıyor ama bünye bende hep daha fazlasını istedi fazla atıncada kafa yapıyordu.en son zor bela bıraktım ilacı suan yanımda olmasını isterdim çünkü etkili ve kararlı bir ilaç işini iyi yapıyor.

Yorum

ywa xanaxın kafa felan yaptığı yok ,sadece sıkınrıgiderci buda tabi bi tür uyuşma,uyuşturucuya girer tabi.direk etki göstermesi çok riskli

bende şu an 3 ktu 1mg lık xanax var kullananlar bilir ,ama ben dokumuyorum,çünkü 1 .gün kulladdndıktan sonra 2 gün bi poka yaramıyor ,buyüzdende doz yükseltmek zorunda kalıosun ..ama çok oğun anksiyete varsa nefes alamamaya kadar gidiyorsa kesinlike gerekli bi ankisiyolitik.

bu arada ben xanax almcaktım ama diazem(nervium),rivotlil ve ativanın satışı durmuş,tek xanax var piyasada

Yorum

İşleniyor...
                X