Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zeldox 80 mg+Solian 800 mg+Fulsac 40 mg+Anafranil 25 mg

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Zeldox 80 mg+Solian 800 mg+Fulsac 40 mg+Anafranil 25 mg

arkadaslar inanmayacaksiniz ama doktor bunlari yazdi ilk gunum ve kendimi berbat hissediyorum sizce de gariplik yok mu ilaclar da o kadar da kotu hissetmiyorum isin asli

[QUOTE=civen;112680]arkadaslar inanmayacaksiniz ama doktor bunlari yazdi ilk gunum ve kendimi berbat hissediyorum sizce de gariplik yok mu ilaclar da o kadar da kotu hissetmiyorum isin asli[/QUO
    geçmiş olsunnn?teşhisin ne?

Yorum

saol psikotiğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: civen View Post
        saol psikotiğim
        zeldoxdan bende alıyorumm 40 mg..iyi bir ilaca benziyor..yan etkisi yok gibi..

Yorum

ilk günden bu kadar ilaç yüklenmez ki.solian 800 mg ile başlanmaz zeldox da 80 mg ile başlanmaz.bide anafranil yüksek dozda fulsac da eklemiş.bence acele doktorunu değiştir.10 senedir psikiyatirste gidiyorum böyle ilaç başlanan birisi görmedim

Yorum

ben de onceden 40 mg kullanıyordum yeni doktorum 80 e cıkardı artı solian verdi 800 mg artı 2 antidepresan verdi bana fazla geldi bu kadar ilaç

Yorum

Orjinal yazı sahibi: civen View Post
              ben de onceden 40 mg kullanıyordum yeni doktorum 80 e cıkardı artı solian verdi 800 mg artı 2 antidepresan verdi bana fazla geldi bu kadar ilaç
              haklısın..yarın ara yada git doktora fazla geldiğini söyle ozaman..

Yorum

bence de fazla ilaç ama doktor olmadığımız için yorum yapmamız doğru olmaz. varsayımsal sonuçta. siz teşhisinizi başka bir doktora onatın bence. benzer bir teşhis olursa ve benzer takvimi uygularsa kullanırsınız. geçmiş olsun.
                küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

teşekkürler ilgilendiğiniz için

Yorum

dost84 nickli arkadaşım sana bişi dicem bukonuda. ben 12 mart tarihinde annemle evvde karı günü yüzünden dalaştım sonucu psikiyatr kliniğinde aldım polis zoruyla, hastanede dideral,risperdal, akineton iğne kaktılar biryerime sonra kaparık bir ilaç reçetesi verdi, onları yazıoyorum ; Solian 400 mg günde 2 defa, Teril Cr 400 mg günde 2 defa, clopixol acuphase her akşam 1 iğne, clopixol depot 200 mg, Ativan Expidet 2,5 mg yazdı. mayısın sonuna kadar ölüme gidip geldim. yorum sizin. nasıl???
                    EvrenA

Yorum

bazı doktorlar hasta iyileşsin diye ilacı yüksek dozda verirler.bu hastaların birçoğu yan etkiye dayanamayıp ilacı bırakırlar.psikiyatirde kural vardır en etkin en düşük dozuk kullan diye.bu kurala uyanda var uymayanda.herşeyden önce hastanın sürekli kullanabilceği ilacı reddetmeyeceği dozu seçmek önemli olan

Yorum

bence kimse panik yapmasın hastanın durumu ağır olabilir ,o yüzden bi anda başlatabilirler b kadar ilacı bi anda,çok iyide olabilir..doktora güven(çok ilaç yazan doktorları severim)sorunu kökten çözebilir değişik 3-4 çeşit ilaç ..
                        bende leponex ,solian,prozac alıyorum anksiyete olur diye xanax,rivotril,diazem de yanımda taşıyorum ,ki leponexin dozu daha sürekli artıyor bu arlar..şikayetçi değilim

bide ilaçların vücuda zarar verdiği söylenir öyle bişeyde yok mu ş kaç doktordan duydum ..mesele antibiyotikler zarar verebilir tabi ama pskyatrikler de sorun yokmuş..

Yorum

bu ilaçlar karaciğer gibi bazı organlara zarar verebilir. doktorlar hastayı rahatlatmak için öyle söylüyor.doçent in birisi bu ilaçların hiçbir yan etkisi olmadığını söylemişti.kargallar güler o doktora

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dost84 View Post
                            bu ilaçlar karaciğer gibi bazı organlara zarar verebilir. doktorlar hastayı rahatlatmak için öyle söylüyor.doçent in birisi bu ilaçların hiçbir yan etkisi olmadığını söylemişti.kargallar güler o doktora
                            mutlaka zararı vardır ,ama doktorlar zararının olmadıını göylüyolarsa çokta telaşlanacak bişey yoktur bence..karaciğerde kendisini yenileyebiliyor güzek kardeşim

Yorum

İşleniyor...
                            X