Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seroquel xr 50 mg kullananlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Seroquel xr 50 mg kullananlar

bu ilacın yan etkisi cok fazla ve korkutuo beni daha baslamadim gerci ama bugün yatarken alcam sizde neler deişti bu ilacı kullandıktan sonra yada yan etkillerini gördünüzmü ben bi kişi buldum şimdiye kadar kulanan peki ya siz ? öldürürmü bu ilac :S

sersemlik yapabilir ilk etapta ,

ama dr kullan dediyse kullanacaksın başka yapacak bişey yok ,, adamın bi bildiği vardır sonuçta

ayrıca yanlış yazmışsın galiba seroquel olacak
    Last edited by Nnetmaniaa; 15-02-2010, 01:59 PM.

Yorum

Ben kullanırıyorum,sersemlik dışında hiç bi yan etkisini görmedim.Doktorun verdiği dozun 4 katını aldım yine de bişey olmadı,yani meraklancak bişey yok,doktorun ne diyosa onu yap.Zaten herhangi bir yan etki gördüğünde doktoruna bildirirsin ve ilacını değiştirir.
      öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

bndede bitkinlik yaptı ya saat 1 buckta kalkıyorum yataktan

Yorum

ceset gibi uyursun kalkamazsın yataktan alışık değilsen...ne amaçlı kullanıyorsun sen?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sizopantera View Post
            ceset gibi uyursun kalkamazsın yataktan alışık değilsen...ne amaçlı kullanıyorsun sen?
            laflarını biraz daha dikatli seç ceset gibi nedemek ben de bazen günlük pişmanlıklarımdan yani yapamadıklarımdan etkilenerek kendimi suçlu hissetme yatakta cok fazla dönme yatagı yumruklama yapıodum rahatsız oluyodum bazende durduk yere yani kafamda olusturdum mutlu senaryolar yüzünden sırıtıodum evin icinde amacsız dolasıodum bunun icin verdi doktor o ilacı dedim gibi bilmiyorum işe yartadımı ama bu aralar rahat uyuyorum dönmeden fln ama sabahta cok gec kalkıyorum 13.30 u buluo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murat058 View Post
              laflarını biraz daha dikatli seç ceset gibi nedemek ben de bazen günlük pişmanlıklarımdan yani yapamadıklarımdan etkilenerek kendimi suçlu hissetme yatakta cok fazla dönme yatagı yumruklama yapıodum rahatsız oluyodum bazende durduk yere yani kafamda olusturdum mutlu senaryolar yüzünden sırıtıodum evin icinde amacsız dolasıodum bunun icin verdi doktor o ilacı dedim gibi bilmiyorum işe yartadımı ama bu aralar rahat uyuyorum dönmeden fln ama sabahta cok gec kalkıyorum 13.30 u buluo

ilaç sana faydalı olmuş düzenli kullanda iyileş.
              Last edited by iyimser; 17-02-2010, 04:26 PM.

Yorum

Ben 4 aydır kullanıyorum ilacı. Hiç memnun değilim. Bu ilacı alınca işin yoksa 24 saat uyuyabilirsin. gün içinde bitkin, sersem, uykulu oluyorsun. uyku süresi bir türlü yetmiyor.

Yorum

ewt ya sabah uyansamda yataktan zor kalkıom ya

Yorum

ben de yeni kullanmaya başladım bu ilacı evet çok güzel bir şekilde uyutuyor ben ki 2 saat bile uyuyamazdım deliksiz uyuyorum gece hiç uyanmayarak.Bende de sersemlik oluyor günde 3 e kadar çıkıyorum bazen ama yinede çok iyi hissediyorum.Yan etkiler ve yaşanan herşey kişiye göredir.Sen kendinikötü hissediyorsan bunu doktorunla paylaş mutlaka sana uyan daha iyi bir ilaç verecektir.
                    Bu gün daha çok sardı sensizlik
                    daha çok hissettim yokluğunu
                    sabah uyandığımda odamda kokun vardı
                    sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
                    dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
                    çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
                    sıcak kucağını özledim be meleğim
                    yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...

Yorum

bu ilaç bendeki düşünce bozukluklarına iyi geliyordu ama gün içinde beni ölü bir insandan farksız yapıyordu işlerimi halledemiyordum. bıraktım şimdi de düşünce bozuklukları başladı ne yapacağım bilmiyorum offff.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depres View Post
                        bu ilaç bendeki düşünce bozukluklarına iyi geliyordu ama gün içinde beni ölü bir insandan farksız yapıyordu işlerimi halledemiyordum. bıraktım şimdi de düşünce bozuklukları başladı ne yapacağım bilmiyorum offff.
                        ne gibi düsünce bozuklukları banada iy gelio bazı davranıslarım durdu sanki ama onun dısında uyku yapıo yatarken alıom zaten elde titreme var bide bazen kas agrıları yapıo doktor tavsiesinde kullan o dozu yükseltip alçaltacaktır yan etkiye göre

Yorum

daha dün başladım 13 saat uyuyup oğlum tarafında uyandırıldım ve ayılmam 4-5 saat sürdü .bu durumdan sonra bugün almadım ilacı yarın işlerim var diye.anlaşılan bütün gün uyur gezer olcaz

Yorum

bu ilacı reçetesiz alabilirmiyim fiyatı nedir?

Yorum

Arkadaşlar ben 8 ay önca bir kutu seroquel xr 50 mg kullandım yani bu ilaçtan sonra hiç kullanmadım ve son olarak eylülün 20si ile ekim 20 arasında bi kutu daha kullandım ve prospektüsünde yan etkilerinin çok olduğunu gördüm ve ailesinde şeker hastası olanlara zarar verebileceğide yazıyordu.zaten kandaki şeker oranını yükselttiğide yazıyor.ve ben bu kasım 2010 da şekerimi ölçtüm ve 126 nın üzerinde çıktı.ve biliyorsunuz iki defa 126 yı geçerse şeker hastası olmuşsunuz demektir.yani ben bu ilacı kullandıktan sonra şeker hastası oldum.zaten ilacın prospektüsünde yazıyordu ailenizde şeker hastası varsa şeker hastası olabilirsiniz diye.benim babamda 30 yıllık şeker hastasıydı.yani söylemek istediğim ailesinde şeker hastalığı olanlar kullanmasınlar bu ilacı.bu ilacı kullanırsanız şeker hastası olma ihtimaliniz çok yüksek.bu ilacı kullandıktan sonra 22 yaşımda şeker hastalığına yakalandım yani yeni şeker hastası oldum.sizleri uyarmayı vicdani bir görev olarak gördüm.çünkü şeker hastalığı hayatı çok zorlaştıran ve insanı çökerten bi hastalık babamdan biliyorum.lütfen bu mesajımı kopyalyın ve insanları uyarın.

Yorum

İşleniyor...
                              X