Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SERDOLECT 4 MG--borderline

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• iklim__
    adlı üyemiz SERDOLECT 4 MG--borderline konusunu başlattı

SERDOLECT 4 MG--borderline

selam arkadaşlar...

doktorum risperdal 1 sene sonunda göğsümden süt gelmesi ve 16 kilo yaptı diye serdolect yazdı dün. ama nette kullanan tek Allahın kulu bulamadım. bilimsel yazıları okudum ama tabii fransız kaldım.kullanan arkadaş var mı?

• iyimser
    replied
    Merhaba iklim,

Bu ilacın yan etkisi sende kabızlık başkasında başka bir şey ortaya çıkarabilir tamamen yan etkisi yok diyemeyiz.
    Olası yan etkileri SERDOLECT linkinde yazıyor.

İyi olmana çok sevindim, tekrar geçmiş olsun.

Leave a comment:

• iklim__
    replied
    Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
    Merhaba,
    Mesajına hiç cevap gelmediğine göre sanırım bu ilacı kullanan yok.
    Ama senin bizimle paylaşman çok güzel, belki birilerinin işine yarayabilir.
    Çok geçmiş olsun.
    teşekkür ederim..

ilacı kullanalı baya oluyor..yan etkisi sıfır denecek düzeyde. sadece bende kabızlık yaptı,onu da kuru kayısıyla falan geçiriyorum.onun dışında iyiyim.

bu arada göğsüm süt geliyor demek, süt geliyor demek...ben bayanım. emzikli anne gibi süt geliyordu.ama şimdi geçti. o risperdlin etkisiydi. risperdali bir kez bile almak süt gelmesi için yeterli oluyor bayanlarda. erkeklerde de jinekomasti yani göğüs büyütme yapıyor.

Leave a comment:

• sizopantera
    replied
    göğsünden süt mü geliyor o ne demek yaaawww?

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    Merhaba,
    Mesajına hiç cevap gelmediğine göre sanırım bu ilacı kullanan yok.
    Ama senin bizimle paylaşman çok güzel, belki birilerinin işine yarayabilir.
    Çok geçmiş olsun.

Leave a comment:

• iklim__
    replied
    merhaba, 3 gündür kullanıyorum ilacı, deneyimlerimi ve edindiğim bilgileri paylaşmak istedim.

birincisi ve bence en önemlisi, her ilacın yaptığı o kabus başlama yan etkilerini görmedim. ilk gün hafif sersemletti ama geçti. ayrıca okuduğum makalelere göre risperdal gibi göğüslerden süt getirmiyor. ki bu bence harika. kilo konusu için daha erken. ben zaten hep diyet halinde olduğumdan farkedecek mi bilmiyorum.

bakalım neler olacak?

Leave a comment:

İşleniyor...
X