Duyuru

Collapse
No announcement yet.

X a n a x

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• X a n a x

xanax içip uyursam sabah uyanmam ve bi günü geçirmem zor olur mu çünkü ben bunu erkenden uyuyup dinç olup sıınavılarımı iyi geçirmek için içiçem ama uyku süresini uzatıcaksa hiç içmiyim? acil yardıımlarıınıızıı bekliyorum?

Xanax içme o ruh gibi yapar insanı..varsa atarax al bitkisel kökenli hem yaşın kaç bilmiyorum 20 den fazlaysan 1 tane atarax at uyanırsın alarmınıda kurup degilsen yarım at rahatlatır hem ruh gibi yapmaz
    Dedim: Çok yalnızım. - Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ Ben ki sana çok yakınım

ʞoʎ ʞılsɹǝʇ ıq wıʎıʎı uǝq

''Korkun seni mahkum eder, umudun seni özgür bırakır...''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DepresiFF View Post
      Xanax içme o ruh gibi yapar insanı..varsa atarax al bitkisel kökenli hem yaşın kaç bilmiyorum 20 den fazlaysan 1 tane atarax at uyanırsın alarmınıda kurup degilsen yarım at rahatlatır hem ruh gibi yapmaz
      dostum atarax içince ben 12 saat uyuyorum ya. uyku düzenim biraz kötüdür de yarın 10da falan kalkmaz lazım.

Yorum

İlaç alıp "dinlenmiş" bir kafayla sınava girmekten sözediyorsun. Bence bunu yapma. Sınav performansını düşürür. Sınav öncesi en iyi şey duş alıp erkenden yatağa girmektir. Uykun gelmiyorsa o gün içtiğin çay, kahve vb şeyleri azaltabilirsin. Bir de gününü hareketli geçirmemeni öneririm. Böylece zaten içine bir miskinlik çökecektir. Ama ilaç alma, performansın düşer.

Yorum

merhaba xanax kullananlarla konuşmak istiyorum yeni bir başlık açmaya gerek duymadım sizler xanax kullandığınız için doktorlarınıza benim adıma bir kaç soru iletebilirmisiniz ben kendi doktoruma soramıyorum ben prozac,seraquel ve mirtaron içiyorum majör depresyonum var..
          şimdi benim öğrenmek istediğim şu örneğin 4 miligiram xanax aldığım takdirde etkisi ne olur bunu biraz araştırdım ve içki ile birlikte alındığı takdirde solunum durması olucağı bilgisini edindim fakat kaynağa çok güvenmiyorum zira bunu söyleyen benim en iyi arkadaşım aslında derin bir konu ama lütfen benimle özelden iletişime geçebilirmisiniz sizden ilaç istemicem korkmayın sadece gerçekten bu etkiyi yapıp yapmıcağını çok fazla merak etemkteyim ben zaten bu ilacı el altından edindim bu arada xanax da maksimum doz 8 miligram deniyor bu daoğrumu?

Yorum

xanax v.s antipsikotikleri alkolle alındığında solunum durması yaşama olasılığı vardır ve doğrudur!!!

Yorum

xanaxı içip sabah dingin bi kafayla kalkamazsın. ilk başlarda kullanmıştım. sersemlik yapıyor. bence de alma.
              HAYAT UMUTTAN ONCE BİTMELİ..

Yorum

xanax başlarda kafayı güzel yapar yani sıkıntılardan biraz olsun uzaklaştırır uykuyu getirir sersemleştirir düşünmeni engeller .
                genelde doktorlar xanax'ı 1 kereliğine yazar. kullanmanıda tavsiye etmezler.
                uzun süredir ben xanax kullanıyorum ilk başlarda iyiydi şu an sadece boş bir hap gibi. ne uykumu getiriyor ne de eskisi gibi rahatlamama neden oluyor. içmediğim zaman birazdaha sıkıntı çektiriyor. delirecek gibi olduğum bi zaman 3 tane birden atıpta hiçbişey olmadığı olmuştu. vücut alışıyomu ne yapıyo .

http://www.dailymotion.com/video/xag...isa_shortfilms

şu videoyu izlesene

Yorum

ya verdiğin bilgi için saol ama izlememi istediğin video bir ateist için oldukça gülünç oldu iyi niyetini anlıyorum ama yani evet bana da xanax ı önermior doktorum fakat şuan ki kullandığım ilaç da beni uyutmuyor ve fazla huzursuzluk var bi kaç arkadaşım yardımcı olmaya çalışıcak bu hafta ilaç konusunda bana ama durumum bundan ibaret..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uyuyangüzel View Post
                    ya verdiğin bilgi için saol ama izlememi istediğin video bir ateist için oldukça gülünç oldu iyi niyetini anlıyorum ama yani evet bana da xanax ı önermior doktorum fakat şuan ki kullandığım ilaç da beni uyutmuyor ve fazla huzursuzluk var bi kaç arkadaşım yardımcı olmaya çalışıcak bu hafta ilaç konusunda bana ama durumum bundan ibaret..

sen sanki xanax bağımlısı gibisin,doğru mu?

Yorum

hayır bu doğru diğil bir şey denemek için istiyorum ki bu ilacı çevremde pek çok arkadaşım bunu yapıyor yani ya bu konuşmalar nereye gidiyor biraz komik bulmaya bile başladım ama evet bağımlı olmayı düşünmekteyim..yani hayat çok sıkıcı bişiler değişik bişiler yapma fikrim varböle işte..

Yorum

hayır bu doğru diğil bir şey denemek için istiyorum ki bu ilacı çevremde pek çok arkadaşım bunu yapıyor yani ya bu konuşmalar nereye gidiyor biraz komik bulmaya bile başladım ama evet bağımlı olmayı düşünmekteyim..yani hayat çok sıkıcı bişiler değişik bişiler yapma fikrim varböle işte..

dahada sıkıcı olur hayat böyle bağımlılıklarla boşversen..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delusion View Post
                          xanax içip uyursam sabah uyanmam ve bi günü geçirmem zor olur mu çünkü ben bunu erkenden uyuyup dinç olup sıınavılarımı iyi geçirmek için içiçem ama uyku süresini uzatıcaksa hiç içmiyim? acil yardıımlarıınıızıı bekliyorum?
                          xanax'a bulaşma birden bıraktığında 2 ay kendine gelemezsin ben her içişimden sonra 2 ay kendime gelemiyorum çok kasıntılı bir ilaç hem her zaman yazdıramayabilirsin yeşil reçeteli olduğu için ben ayda bir kez kullanıyorum çıkmaza girdiğimde.zaten her zamanda yazdıramıyorum idareli kullanıyorum.

Yorum

aman böyle ilişkilere bulaşma hayat değişikliği hiç açıcı değil benim gözümden.çkünkü ben yeteri kadar yıılardan beri çekiyorum ve burda anlat anlat bitmez maddeyle ilgili yaşadıklarım ,o yüzden kısa kesiyorum .mesela bugün 10 1 mg lık xanax aldım nerdeyse 0 etki,kendimi kandırıyoprum,belki etkisi gelir diye ..aman dedim aman..
                            ü

Yorum

İşleniyor...
                            X