Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en iyi uyku ilacı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uyuyangüzel
    adlı üyemiz en iyi uyku ilacı? konusunu başlattı

en iyi uyku ilacı?

ya ben çıldırıcam sabah olsun diye bekliyorum doktorumu aramam şart oldu.randevuma daha bir hafta var.mirtaron yazmıştı ilk üç gün süper uyuttu beni şimdi gene uyuyamıyorum.seraquelle birlikte aldığım halde uyuyamıyorum o derecede yani.
    bana ne gerekiyor sizce?benim gibi uyku problemi yaşıyıp sonunda çözümünü bulan var mı?teşhisim majör depresyon buna bağlı uykusuzluk çekmekteyim herşey şu son beş aydır böyle..son iki yıldır ilaç içmedim ve gayette güzel uyuyordum herşey yolundaydı..fakat son beş aydır beş yıl önceki halime döndüm herşey başa sardı.
    ben ne içiyim gevşeyemiyorum başımda bir ağrı var kalp çarpıntısıda var daha doğrusu bu durum beni çok sinirlendirmeye başladı ya ben uyumak istiyorum yorgunum halsizim ama uykuya geçemiyorum yani ilacın dozunuda danışmadan yükseltmek istemedim:/ ne zaman sabah olcak!!

• kerub
    replied
    Seroquel gibi etki eden bir ilaç daha hayatımda görmedim. Sadece en düşük doz olan 25mg almıştım, 20 dakika içinde yatağa zor gitmiştim. Deliksiz 10 saat uyumuşumdur. İlaç aynı ilaç, kullandığım o dönemde bi ara 300mg a kadar çıktım, yine de uyku vermez olmuştu. Demek ki bünye alışıyor bir süre sonra...

Leave a comment:

• Erbay
    replied
    ben 7,5 mg zopiclonu zaten arada bi aliyorum fakat xanax ile ikisini bi arada fazla denemedim..onu merak etmistim

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    En iyi uyku ilacı yoktur.Çünkü hepimizin bünyesi ya da uyku yapısı aynı değil.Diyelim senle ben uykusuzluktan eczaneye gittik ve ikimizde de aynı ilacı aldık.Sana fayda etmiştir ama bana aksine olmamıştır.Bu doktora giderkende böyledir.İlacı verir ama herkese fayda edeceği anlamına gelmez.Kimse en iyi uyku ilacı yazmamalı,doktorun vermesi daha uygun.
    Benim sadece tavsiye edeceğim melisa çayı ya da relax çayı diye marketlerde satılan poşet çayları denemeni tavsiye ederim.Onlarda uyku yapabiliyor.

Leave a comment:

• BİTOPERTİN
    replied
    Bakınız http://www.belsomra.com/ Çok değişik bir uyku ilacı:28:

Leave a comment:

• Erbay
    replied
    xanax ve zopiklon bi arada alinirmi uyku icin? örnegin gece yarim xanax ve 7,5 zopiklon(imovane) aldik diyelim..daha önce hic duydunuzmu,,biri anksiyete icin digeri uykuya daldirmasi icin..yabanci forumlarda ikisini bi arada alipta guzel uyku cekenler oldugunu duydumda..bu arada kimse zevzek yorumlar yapmasin, ikisininde bagimlilik haplar yaptigini biliyorum..benim sadece merak ettigim ikisinin bi arada alinmasi konusu..

xanax uyku vermiyor sadece anksiyeteyi azaltiyor fakat zopiklon uykuya girmeyemize yardimci oluyor..varsa bilgisi olan bi zahmet yazsin..

Leave a comment:

• şkrkiz
    replied
    desyrel boş gyrex boş xanax güzel ama sadece sakinleştirmede uykuda etkisi yok
    remeron güzel uyku yapar ama güzel kiloda yapar
    kilo yapmayan iştahı açmayan etkili bi uyku ilacı varsa banada söyleyin kolay etki etmez bana uyku ilaçları

Leave a comment:

• şkrkiz
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ibrahimfirat View Post
    neden kimse remerondan bahsetmemis remerondan daha iyi uyku ilacı yoktur yarım saat içinde uyutur çok değşik bir ilaçtır
    çok güzelde kilo yapar kullandğm dönem rüyamda bşle yemek görüodum

Leave a comment:

• algea
    replied
    Seraquel den beter uyku ilacımı olur. Bir ara yatmadan önce 300 mg kullanıyordum yarım saat sonra yerimden kalkıp yatağa bile zor gidecek hale geliyordum. Bir fili bile yere devirir eminim. Ama sonraları nedense bağışıklık kazandım okadar uyku vermez oldu. Şu an solian kullanıyorum varlığı ile yokluğu belli olmayan bir ilaç.

Leave a comment:

• ibrahimfirat
    replied
    neden kimse remerondan bahsetmemis remerondan daha iyi uyku ilacı yoktur yarım saat içinde uyutur çok değşik bir ilaçtır

Leave a comment:

• rasim güner
    replied
    Lütfen yardımcı oluun!!!

bana acil yadımınız gerekiyor!! on saat uykuda tutabilen ve hemen etki eden ilaç var mı?? çok acil ültfen hemen cevap verin!!!
    Last edited by rasim güner; 11-12-2011, 10:39 PM.

Leave a comment:

• lonely_hearth
    replied
    S e r o q u e l

Leave a comment:

• neden ben
    replied
    melisa çayı tavsiye ederim herşyi ilaçlardan beklememek gerekli diye düşünüyom...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: uadml View Post
    xanaxxx başka uyutmaz
    xanax beni uyutmuyor her nedense gyrex uyutur beni

Leave a comment:

• uadml
    replied
    xanaxxx başka uyutmaz

Leave a comment:

İşleniyor...