Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Alın Size Benden Terapi Yöntemi-Mutlaka Deneyin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: arcatera View Post
    Yağmur ve orman sesi dinlemenin faydası ne olacak ? Huzur mu mutluluk mu ? Böyle saçma şeylerle ancak basit insanlar mutlu olabilir.
    basit insanlar ne doğayı dinleyebilir ne doğayı sevebilir. genelde entellektüel kesim doğa ile iç içe yaşamak istiyor. basit insanlar değil.
    ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

şarkıyı biliyordum ama böyle dinlemek güzel oldu ama bir kerelik bir terapi sanki, 3-5 kez dinlesem aynı etkiyi yaratmaz bende.

Yorum

ilk başta çok korktum..sanki kimsenin olmadığı tehlike dolu bir yer gibi hissettim..başlangıçta korku filmi müziği gibi geldi sonra rahatladım..ama açıkçası bayanın sesi güzel ama biraz rahatsız etti..tiz oluşu belki de..o linki kapatıp diğer ikisiyle devam ettim..güzeldi..teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
          1980 model üstü açık arabam ıssız bir ormanın arasında stabilize bir yolda arızalaıyor ve ben arabamı kenara çekiyorum, kuş sesleri ve doğa sesleri var, sağ tarafta şelale, su damlacıkları üzerime geliyor derken ormanın arasından şarkıyı söyleyen hatun çıkıyor, sşarkıyı söylüyor ve dans ediyor, sonra beraber dans etmeye başlıyoruz,

durum: araba arızalanmış, yolda kalınmış

sonuç : Kim takar dertleri dans et

rahatlatıcıydı
          polyanna nın bölgesine girmişsen eğer o hatunda polyanna olmasın ama senaryo bana korku filmlerinden sahneleri anımsatıyor... stabilize yol, arıza, ıssız orman...

ama hakkaten iyileştiri bu tür terapiler bende yatarken sık sık yaparım gözümü kapatıp kendimi mutlu hissedeceğim yerleri organize ederim o an içinde orada yaşarım

KuzuZade
          Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
          BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
          Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

hikayeme bakarsan benim içinde başında öyle, ıssızlık , ürkütücülük, şansızlık, hayal benim değilmi, konuyu değiştiriverdim
            ya bir gün gündüz aşırı yorgun geldim eve uzandım rahatlayım istedim. nefes egzersizi yaptıktan sonra yumdum gözümü senaryomu oynuyorum doğaçlama zihnimde kendimi öyle bir kaptırmışım ki aile efradı da beni izleyip kikirdiyorlar mimiklerim falan hoşlarına gitmiş demekki bir daha umuma açık yerlerde yapmadım
            Last edited by BeyZade; 06-04-2012, 02:20 PM.

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

sonuna kadar dinlemedim..natural sound linkleri gibi heralde..

severim ben bunları..ruzgarın ugultusu ,hele dalga okyanus seslerii..başka diyarlara götürür..bi mutluluk bi rahatlama..

kadının şarkısı da çok güzel..sevdim..
              Last edited by aze; 20-04-2012, 10:13 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
                sonuna kadar dinlemedim..natural sound linkleri gibi heralde..

severim ben bunları..ruzgarın ugultusu ,hele dalga okyanus seslerii..başka diyarlara götürür..bi mutluluk bi rahatlama..
                bazen kaybolabilirsin gittiğin yerlere dikkat et belirgin yerleri aklında tut geri dönüş kolay olsun başka diyarlada kalırsın mazallah

KuzuZade

Yorum

ben senin kadar aşamadım kendimi, hele başkalarının yanında tövbe yapamam senin hayal gücün daha geniş
                  buda nın orjinal talebesinden el aldım ondandır.

KuzuZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                    bazen kaybolabilirsin gittiğin yerlere dikkat et belirgin yerleri aklında tut geri dönüş kolay olsun başka diyarlada kalırsın mazallah
                    giderken çakıl taşı atıyorum yerlere,donuşte toplayarak geliyorum .kaybolmam merak etme..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
                      giderken çakıl taşı atıyorum yerlere,donuşte toplayarak geliyorum .kaybolmam merak etme..
                      biz bilye atardık sandıkta duruyor sana yollayım onları

KuzuZade

Yorum

şu ikincisi sırada ki kuş sesleri manzara bana çok iyi geliyor....

Yorum

forumun en akıllı insanı olarak ozaman üyeliğini sil yada birdaha buraya yazma biz basitizya sivri akıllı ark esas basit sensin farkında değilsin

Yorum

hala arada açar dinlerim..
                            ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                            X