Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Alın Size Benden Terapi Yöntemi-Mutlaka Deneyin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dogu52
    adlı üyemiz Alın Size Benden Terapi Yöntemi-Mutlaka Deneyin konusunu başlattı

Alın Size Benden Terapi Yöntemi-Mutlaka Deneyin

http://www.rainymood.com/
    http://www.forestmood.com/
    http://fizy.com/#s/16qck3

Bu 3 linki aynı anda farkı sekmelerede açın ve gözlerinizi kapayın.

Sonuna kadar dinleyin ve hissettiklerinizi burda paylaşın.

• dogu52
    replied
    hala arada açar dinlerim..

Leave a comment:

• aloneleon
    replied
    forumun en akıllı insanı olarak ozaman üyeliğini sil yada birdaha buraya yazma biz basitizya sivri akıllı ark esas basit sensin farkında değilsin

Leave a comment:

• dıskokralı
    replied
    şu ikincisi sırada ki kuş sesleri manzara bana çok iyi geliyor....

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
    giderken çakıl taşı atıyorum yerlere,donuşte toplayarak geliyorum .kaybolmam merak etme..
    biz bilye atardık sandıkta duruyor sana yollayım onları

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
    bazen kaybolabilirsin gittiğin yerlere dikkat et belirgin yerleri aklında tut geri dönüş kolay olsun başka diyarlada kalırsın mazallah
    giderken çakıl taşı atıyorum yerlere,donuşte toplayarak geliyorum .kaybolmam merak etme..

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
    ben senin kadar aşamadım kendimi, hele başkalarının yanında tövbe yapamam senin hayal gücün daha geniş
    buda nın orjinal talebesinden el aldım ondandır.

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
    sonuna kadar dinlemedim..natural sound linkleri gibi heralde..

severim ben bunları..ruzgarın ugultusu ,hele dalga okyanus seslerii..başka diyarlara götürür..bi mutluluk bi rahatlama..
    bazen kaybolabilirsin gittiğin yerlere dikkat et belirgin yerleri aklında tut geri dönüş kolay olsun başka diyarlada kalırsın mazallah

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sonuna kadar dinlemedim..natural sound linkleri gibi heralde..

severim ben bunları..ruzgarın ugultusu ,hele dalga okyanus seslerii..başka diyarlara götürür..bi mutluluk bi rahatlama..

kadının şarkısı da çok güzel..sevdim..
    Last edited by aze; 20-04-2012, 10:13 PM.

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    hikayeme bakarsan benim içinde başında öyle, ıssızlık , ürkütücülük, şansızlık, hayal benim değilmi, konuyu değiştiriverdim
    ya bir gün gündüz aşırı yorgun geldim eve uzandım rahatlayım istedim. nefes egzersizi yaptıktan sonra yumdum gözümü senaryomu oynuyorum doğaçlama zihnimde kendimi öyle bir kaptırmışım ki aile efradı da beni izleyip kikirdiyorlar mimiklerim falan hoşlarına gitmiş demekki bir daha umuma açık yerlerde yapmadım
    Last edited by BeyZade; 06-04-2012, 02:20 PM.

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    1980 model üstü açık arabam ıssız bir ormanın arasında stabilize bir yolda arızalaıyor ve ben arabamı kenara çekiyorum, kuş sesleri ve doğa sesleri var, sağ tarafta şelale, su damlacıkları üzerime geliyor derken ormanın arasından şarkıyı söyleyen hatun çıkıyor, sşarkıyı söylüyor ve dans ediyor, sonra beraber dans etmeye başlıyoruz,

durum: araba arızalanmış, yolda kalınmış

sonuç : Kim takar dertleri dans et

rahatlatıcıydı
    polyanna nın bölgesine girmişsen eğer o hatunda polyanna olmasın ama senaryo bana korku filmlerinden sahneleri anımsatıyor... stabilize yol, arıza, ıssız orman...

ama hakkaten iyileştiri bu tür terapiler bende yatarken sık sık yaparım gözümü kapatıp kendimi mutlu hissedeceğim yerleri organize ederim o an içinde orada yaşarım

Leave a comment:

• yağmurum
    replied
    ilk başta çok korktum..sanki kimsenin olmadığı tehlike dolu bir yer gibi hissettim..başlangıçta korku filmi müziği gibi geldi sonra rahatladım..ama açıkçası bayanın sesi güzel ama biraz rahatsız etti..tiz oluşu belki de..o linki kapatıp diğer ikisiyle devam ettim..güzeldi..teşekkürler

Leave a comment:

• fincan
    replied
    şarkıyı biliyordum ama böyle dinlemek güzel oldu ama bir kerelik bir terapi sanki, 3-5 kez dinlesem aynı etkiyi yaratmaz bende.

Leave a comment:

• esintili24
    replied
    Orjinal yazı sahibi: arcatera View Post
    Yağmur ve orman sesi dinlemenin faydası ne olacak ? Huzur mu mutluluk mu ? Böyle saçma şeylerle ancak basit insanlar mutlu olabilir.
    basit insanlar ne doğayı dinleyebilir ne doğayı sevebilir. genelde entellektüel kesim doğa ile iç içe yaşamak istiyor. basit insanlar değil.

Leave a comment:

• dogu52
    replied
    Orjinal yazı sahibi: insert
    kız şarkıyı çok güzel okuyor , şarkıda bi o kadar güzel ... yağmur ve kuş sesi bahane : dd
    Gözlerini kapat hayal et işte kuş sesleri yağmur ve ve maestro kızla sen el ele yağmurda falan fıstık benim hayal gücüm basit kaldı ama ne hayaller kurarsın sen şimdi sabaha kadar

Leave a comment:

İşleniyor...
X